Agroservis Holý
Zahradní a lesní technika

Zahradní a lesní technika

Technika pro údržbu zahrad i veřejných prostranství

Servis zahradní techniky

Servis zahradní techniky

Servis a opravy zahradní techniky, broušení travních nožů a řetězů motorových pil

Půjčovna zahradní a stavební techniky

Půjčovna zahradní a stavební techniky

Půjčovna zahradní a stavební techniky, sekačky, pily i vibrační deskyVydáno 17.12.2017
154 Zhlédnutí
Topováno 24.04.2018

Agroservis Holý je autorizovaný dealer značky Husqvarna

Naše firma Agroservis Holý sídlí v Moravském Krumlově. Počátek firmy se datuje do roku 1993, kdy se firma začala zaměřovat na prodej a servis zahradní techniky. Postupem času se sortiment rozšířil. Neustále však dbáme na vysokou kvalitu a precizní provedení, proto jsme si vybrali tu nejlepší značku a v dnešní době jsme autorizovaným dealerem značky Husqvarna. Pro naše zákazníky chceme vždy jen to nejlepší, a proto poskytujeme spolehlivý a rychlý servis a máme rozsáhlý sortiment zboží.

Řetězové pily Husqvarna

Hlavní produkty

Vášeň pro zahraničení mají mnozí z nás, ale mnozí také moc dobře vědí, jaké to je, když musíte sekat trávník každý týden. Někdy to člověka baví, jindy na to nemáte čas a je to otrava. Proto se tato značka neustále snaží zlepšovat a inovovat svá zařízení. Rozrůstají se nápady, jak lidem usnadnit práci. Jejich nástroje na udržování trávníků jsou proto velice snadné na ovládání, lehké, jednoduché, spolehlivé a přitom tak praktické. Mezi hlavní patří sekačky na trávu, které mají v dnešním světě mnoho podob. Sekání už díky těmto výrobků není tak namáhavé a přitom zajistí vždy dokonalý výsledek. Vysoký výkon a odolné materiály zajišťují spolehlivost a také snadnější manipulaci. Tráva je celkově největším nepřítelem nás všech a proto na ni existují i další přístroje, se kterými se jí můžeme dokonale a jednoduše zbavit. Existují akumulátorové výrobky vyžínače, křovinořezy, nůžky na živý plot, se kterými se také snadno a lehce zbavíte nežádoucího porostu. Mezi další patří pohodlné ridery, na které si sednete a jezdíte, dokud tráva nebude tak nízká, jak požadujete. Nesmí však chybět ani nejmodernější zařízení formou robotické sekačky, která pracuje samostatně.

Agroservis Holý – autorizovaný prodejce značky Husqvarna


Práce na zahradě nebo v lese má mnoho tváří a mnoho různých podob

Na práci v lese se více hodí řetězové pily nebo křovinořezy. Občas je potřebujeme použít také v domácích podmínkách. Řetězové pily zaručí i v tom nejnáročnějším terénu spolehlivý a vysoký výkon, aby každá práce mohla být efektivní. Vybrat si můžete z benzínových, elektrických i akumulátorových typů. Řezání dřeva na chalupě už nebude žádný problém. Křovinořezy posekají vysokou trávu nebo odstraní keře. Mají menší dopad na životní prostředí, a proto jsou nenahraditelným pomocníkem pro každého.

Podívejte se na historii naší firmy


Něco málo o značce Husqvarna

Společnost Husqvarna byla založena již v roce 1689. Má tedy opravdu mnohaletou tradici ve výrobě venkovního nářadí na stříhání, řezání, udržování trávníků, zahrad, lesů nebo i parků. V jejich sortimentu najdete rozlehlé množství výrobků, které potěší každého zahrádkáře. Jako autorizovaní prodejci této prvotřídní značky poskytujeme také servis všem strojům. Kdykoliv velice rádi pomůžeme najít přesný typ stroje nebo zařízení, který Vám bude nejvíce vyhovovat.

Husqvarna je celosvětově známá značka, která má dlouholetou historiiVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.agroservisholy.cz