Agroservis Holý
Agroservis Holý je autorizovaný dealer značky Husqvarna

Naše firma Agroservis Holý sídlí v Moravském Krumlově. Počátek firmy se datuje do roku 1993, kdy se firma začala zaměřovat na prodej a servis zahradní techniky. Postupem času se sortiment rozšířil. Neustále však dbáme na vysokou kvalitu a precizní provedení, proto jsme si vybrali tu nejlepší značku a v dnešní době jsme autorizovaným dealerem značky Husqvarna. Pro naše zákazníky chceme vždy jen to nejlepší, a proto poskytujeme spolehlivý a rychlý servis a máme rozsáhlý sortiment zboží.

Křovinořezy Husqvarna

Hlavní produkty

Vášeň pro zahraničení mají mnozí z nás, ale mnozí také moc dobře vědí, jaké to je, když musíte sekat trávník každý týden. Někdy to člověka baví, jindy na to nemáte čas a je to otrava. Proto se tato značka neustále snaží zlepšovat a inovovat svá zařízení. Rozrůstají se nápady, jak lidem usnadnit práci. Jejich nástroje na udržování trávníků jsou proto velice snadné na ovládání, lehké, jednoduché, spolehlivé a přitom tak praktické. Mezi hlavní patří sekačky na trávu, které mají v dnešním světě mnoho podob. Sekání už díky těmto výrobků není tak namáhavé a přitom zajistí vždy dokonalý výsledek. Vysoký výkon a odolné materiály zajišťují spolehlivost a také snadnější manipulaci. Tráva je celkově největším nepřítelem nás všech a proto na ni existují i další přístroje, se kterými se jí můžeme dokonale a jednoduše zbavit. Existují akumulátorové výrobky vyžínače, křovinořezy, nůžky na živý plot, se kterými se také snadno a lehce zbavíte nežádoucího porostu. Mezi další patří pohodlné ridery, na které si sednete a jezdíte, dokud tráva nebude tak nízká, jak požadujete. Nesmí však chybět ani nejmodernější zařízení formou robotické sekačky, která pracuje samostatně.

Agroservis Holý – autorizovaný prodejce značky Husqvarna


Práce na zahradě nebo v lese má mnoho tváří a mnoho různých podob

Na práci v lese se více hodí řetězové pily nebo křovinořezy. Občas je potřebujeme použít také v domácích podmínkách. Řetězové pily zaručí i v tom nejnáročnějším terénu spolehlivý a vysoký výkon, aby každá práce mohla být efektivní. Vybrat si můžete z benzínových, elektrických i akumulátorových typů. Řezání dřeva na chalupě už nebude žádný problém. Křovinořezy posekají vysokou trávu nebo odstraní keře. Mají menší dopad na životní prostředí, a proto jsou nenahraditelným pomocníkem pro každého.

Podívejte se na náš e-shop


Něco málo o značce Husqvarna

Společnost Husqvarna byla založena již v roce 1689. Má tedy opravdu mnohaletou tradici ve výrobě venkovního nářadí na stříhání, řezání, udržování trávníků, zahrad, lesů nebo i parků. V jejich sortimentu najdete rozlehlé množství výrobků, které potěší každého zahrádkáře. Jako autorizovaní prodejci této prvotřídní značky poskytujeme také servis všem strojům. Kdykoliv velice rádi pomůžeme najít přesný typ stroje nebo zařízení, který Vám bude nejvíce vyhovovat.

Husqvarna je celosvětově známá značka, která má dlouholetou historiiVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.agroservisholy.cz/eshop/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Robotické sekačky Automower si poradí s každým terénem

Robotické sekačky Automower si poradí s každým terénem

Robotické sekačky Automower vynikají vysokou efektivitou práce a také snadnou obsluhou. Díky moderním zabudovaným systémům pracuje sekačka zcela samostatně a pouze na základě vašich pokynů. Dokáže šetřit i náklady, trávník a prodloužit sama sobě životnost.

Vydáno 21.07.2020
Jihokorejský traktor Kioti – dokonalý pomocník pro obce v oblasti komunálních služeb

Jihokorejský traktor Kioti – dokonalý pomocník pro obce v oblasti komunálních služeb

V oblasti komunální techniky vyniká jihokorejský traktor Kioti, který je oceňován především pro své všestranné využití. Společnost Agroservis Holý zajištuje veškeré služby, které s tímto strojem souvisí. Využít je mohou především zákazníci v okolí Moravského Krumlova a Znojma.

Vydáno 13.07.2020
S produkty Husqvarna půjde práce na zahradě snadno od ruky

S produkty Husqvarna půjde práce na zahradě snadno od ruky

Díky moderním technologiím, které výrobce Husqvarna úspěšně využívá u všech svých produktů, je péče o zahradu stále jednodušší, rychlejší, kvalitnější a efektivnější. Na jaře tohoto roku přichází s novými výrobky, které práci na zahradě výrazně usnadní. Ať už jde o motorové pily Husqvarna, zahradní traktory, křovinořezy, plotostřihy či foukače na listí, vždy se spolehnete na vysoký výkon, perfektní ergonomii a důmyslné provedení.

Vydáno 05.04.2016
Autorizovaný prodej a servis výrobků Husqvarna

Autorizovaný prodej a servis výrobků Husqvarna

Výrobky Husqvarna, určené pro práci v lese a na zahradě, jsou využívány profesionály po celém světě a patří mezi absolutní špičku v dané oblasti. Firma Jan Holý AGROSERVIS se sídlem v Moravském Krumlově se zabývá prodejem agrotechniky různých značek. Patří mezi autorizované prodejce výrobků Husqvarna a zajišťuje jejich prodej, servis a poradenství.

Vydáno 24.03.2017
Půjčovna stavební, zemědělské, lesní i zahradní techniky

Půjčovna stavební, zemědělské, lesní i zahradní techniky

Práce na stavbě, ale také v lese, na zahradě nebo na poli často vyžaduje použití specializované techniky. Díky ní bude práce vykonaná rychleji a ve výsledku také levněji. Investovat do nákupu všech přístrojů, které použijeme třeba jen několikrát do roka, se však rozhodně nevyplatí. Právě proto společnost Agroservis Holý disponuje vlastní půjčovnou techniky, díky které může tyto specializované profesionální přístroje využít opravdu každý, a to jak pro profesionální, tak hobby užití.

Vydáno 08.04.2016
Prodej, servis a půjčovna malé zemědělské, lesní, zahradní a komunální techniky

Prodej, servis a půjčovna malé zemědělské, lesní, zahradní a komunální techniky

Kvalitní produkty, služby a servis jsou základem profesionálního přístupu k zákazníkům. V případě širokého sortimentu nejen zahradní techniky a elektrického ručního nářadí je skvělou volbou výběr u společnosti s tradicí Agroservis Holý s provozovnou v Moravském Krumlově.

Vydáno 28.05.2018
Servis zahradní a lesní techniky, prodej značky Husqvarna

Servis zahradní a lesní techniky, prodej značky Husqvarna

V Moravském Krumlově sídlí firma Agroservis Holý, která prodává zahradní a lesní techniku. Zajišťuje také servis těchto výrobků. Zaměřuje se na prodej výrobků kvalitní a léty prověřené švédské značky Husqvarna. Technické parametry této značky odpovídají nejvyšší kvalitě. Technika je určená i pro náročnější použití, protože je velice odolná. Firma Agroservis Holý poskytuje také prvotřídní servis na všechno prodávané zboží.

Vydáno 22.03.2018
Agroservis Holý – to je záruka kvalitních motorových pil

Agroservis Holý – to je záruka kvalitních motorových pil

Nevíte nebo ještě pořád váháte nad značkou motorové pily? Zvažujete, která je nejlepší, dostatečně kvalitní a bezpečná, aby se vám s ní dobře pracovalo? V tom případě zvolte jedinou možnost a to kvalitní motorovou pilu Husqvarna.

Vydáno 11.02.2018
Půjčovna strojů AGROSERVIS Holý: Stroje a nářadí bez výdajů na údržbu a opravy

Půjčovna strojů AGROSERVIS Holý: Stroje a nářadí bez výdajů na údržbu a opravy

Ať už jste kutilové, řemeslníci či velké stavební firmy, bez nejrůznější techniky a strojů se neobejdete. Pořízení všech potřebných strojů je však finančně nákladné, stejně tak jejich údržba. Výhodnější je si stroje a nářadí zapůjčit. Umožňuje to firma Jan Holý AGROSERVIS – půjčovna zahradní techniky, strojů a nářadí v Moravském Krumlově.

Vydáno 15.02.2017
Robotické sekačky se postarají o dokonale upravený trávník

Robotické sekačky se postarají o dokonale upravený trávník

Úprava trávníku patří k nutným pracím na zahradě a zabere dost času. Pokud nechcete trávit své volno pobíháním se sekačkou, jsou tu robotické sekačky HUSQVARNA. Seženete je v prodejně firmy Agroservis Holý v Moravském Krumlově. Zatímco budete odpočívat nebo trávit svůj čas na zahradě jinak, sekačka za vás bude pracovat. Efektivně a bezpečně.

Vydáno 21.03.2016Vydáno 17.12.2017
176 Zhlédnutí
Topováno 24.04.2018

Zahradní a lesní technika

Zahradní a lesní technika

Technika pro údržbu zahrad i veřejných prostranství

Servis zahradní techniky

Servis zahradní techniky

Servis a opravy zahradní techniky, broušení travních nožů a řetězů motorových pil

Půjčovna zahradní a stavební techniky

Půjčovna zahradní a stavební techniky

Půjčovna zahradní a stavební techniky, sekačky, pily i vibrační desky