ECOLAB Znojmo, spol. s r.o.
Tablety, které se pomalu rozpouštějí a poskytují hnojení pro rostliny

Firma ECOLAB Znojmo, spol. s r.o. vyrábí kvalitní speciální hnojiva pro zemědělské programy. Ty mají vždy vysoké nároky na ekologii, a proto se musí vyrábět hnojivo přírodní. Po mnohaletém výzkumu víme, že dlouhodobě rozpustné je nejlepší vhodnou variantou.

Tabletová, pomalu rozpustná hnojiva, ECOLAB Znojmo, spol. s r.o.

Dlouhodobě působící profesionální hnojiva

Pomalu rozpustná tableta znamená, že pomalu uvolňuje živiny, které jsou v ní obsažené, abychom docílili toho správného efektu, tedy lepšího růstu, kvalitnějších podmínek pro pěstování, větších či hezčích květů ale také celkové harmonie a symbiózy v přírodě. Půda musí vždy obsahovat živiny a vláhu, aby daná rostlina mohla krásně růst a těšit naše oko na pohled, ale také naši duši, protože rostliny mají kladný a pozitivní vliv na naši duši. Nehledě na to, že produkují formou fotosyntézy tak moc potřebný kyslík, pro náš život.

Přečtěte si základní informace o produktech


Vyrábíme hnojiva v tabletách nebo v práškové formě

Produkujeme asi 20 různých druhů hnojiv, které mají různou gramáž, nebo je můžete koupit v odlišně velkých baleních. Tato SRF hnojiva jsou distribuována pod obchodními názvy SILVAMIX®, SILVAGEN®, SILVAFORM®, SILVAFERT®, FLORAFERT®, AGLUFORM®, FARM PARTNER® a další

Podrobný popis aplikace hnojiv


Tablety jsou vhodné pro doplnění výživy rostlin v květináčích i ve venkovní půdě

Naše výrobky můžete zakoupit v maloobchodní síti kamenných obchodů a v internetových zahrádkářských obchodech. Většinu obchodních partnerů tvoří velkoobchodní distributoři, profesionální lesní společnosti a okrasní zahradníci či rekultivační společnosti a mnozí další.Více informací naleznete na našich stránkách  https://cz.silvamix.com/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Pomalu rozpustná hnojiva – efektivní, šetrná a cenově dostupná

Pomalu rozpustná hnojiva – efektivní, šetrná a cenově dostupná

Správný, rychlý a bezproblémový růst rostlin lze zajistit použitím kvalitního hnojiva. Ne každý typ hnojiva však odpovídá svou kvalitou a vlastnostmi, proto je třeba vybírat pečlivě. Z dlouhodobého hlediska patří mezi vysoce kvalitní a stále využívanější pomalu rozpustná hnojiva, která jsou efektivní, šetrná a cenově dostupná. V současné době se řadí mezi nejúspěšnější a nejoblíbenější výrobce tohoto druhu hnojiv společnost ECOLAB ZNOJMO, spol. s r.o., která na trhu působí již od roku 1993.

Vydáno 01.03.2016
Ekologicky i ekonomicky výhodná pomalu rozpustná hnojiva

Ekologicky i ekonomicky výhodná pomalu rozpustná hnojiva

Společnost ECOLAB Znojmo spol. s r.o. vyrábí kvalitní speciální pomalu rozpustná hnojiva (tzv. SRF hnojiva – Slow Release Fertilizer) v tabletách a granulích s vysokým obsahem živin a s řízenou dlouhodobou účinností resp. uvolňováním živin (od 1/2 roku do 2 let po aplikaci).

Vydáno 02.10.2013
Ekologicky i ekonomicky výhodná pomalu rozpustná hnojiva

Ekologicky i ekonomicky výhodná pomalu rozpustná hnojiva

Společnost ECOLAB Znojmo spol. s r.o. vyrábí kvalitní speciální pomalu rozpustná hnojiva (tzv. SRF hnojiva – Slow Release Fertilizer) v tabletách a granulích s vysokým obsahem živin a s řízenou dlouhodobou účinností resp. uvolňováním živin (1/2 roku - 2 roky po aplikaci).

Vydáno 09.02.2013Vydáno 12.10.2017
171 Zhlédnutí
Topováno 28.12.2020

Hnojiva SILVAMIX®

Hnojiva SILVAMIX®

Pomalu rozpustná hnojiva s vysokým obsahem živin k univerzálnímu použití

Aplikace hnojiva

Aplikace hnojiva

Univerzální aplikace speciálních tabletovaných a práškových pomalu rozpustných hnojiv

Výhody hnojiv SRF

Výhody hnojiv SRF

Pomalu rozpustná hnojiva šetrná k životnímu prostředí a ekonomicky výhodná