RNDr. Karel Martyčák
Mikroskopy Euromex
Mikroskopy moderní doby

Holandská firma Euromex za dobu své existence prodala už více jak 1 000 000 mikroskopů. A to od těch nejjednodušších až po ty nejsofistikovanější pro náročné laboratorní aplikace. Proto se jedná o známou a proslulou značku, která rozhodně má co nabídnout.

Mikroskopy, RNDr. Karel Martyčák

Mikroskop iScope

Tento nový model má kvalitní optický systém korigovaným na nekonečno. Další jeho výhodou je optické osvětlení pomocí speciálních NeonLED. Tento typ je k dostání v různých konfiguracích. Vhodné pro biomedicínské aplikace, pro univerzitní laboratoře, soukromé lékařské a veterinární praxe, pro kontrolu kvality v biotechnologických aplikacích a najde si mnoho dalšího využití.

Od jednoduchých mikroskopů až po ty nejsložitější a nejsofistikovanější


Další specifické vlastnosti tohoto přístroje

Modely můžete pozorovat v jasném poli, ale tento typ má také možnosti pozorování modelů v temném poli s kardioidním zrcadlovým kondenzorem nebo je určený také pro pozorování modelů fázového kontrastu a pro fluorescenční mikroskopii.

Mikroskopy Euromex Iscope


Některé z technických údajů

Tento typ mikroskopu má okuláry standardně extra širokoúhlé HWF 10x/22. Hlavici tvoří standardně binokulární nebo trinokulární hlavice typu Siedentopf se sklonem okulárových tubusů 30°a má nastavitelnou mezi oční vzdálenost 53 – 75 mm. Nechybí ani dioptrická korekce +-5D na obou tubusech. Stojan je vyrobený z hliníkové slitiny s koaxiálními točítky pro hrubé a jemné zaostřování a páčkou pro omezení vertikální polohy stolku. Jde zde zabudovaný zdroj pro napájení 100-240V s vypínačem a síťovým kabelem.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.mikroskopy-prodej.cz/


Vydáno 13.10.2017
68 Zhlédnutí
Topováno 05.08.2020

Prodej mikroskopů

Prodej mikroskopů

Prodej, servis a údržba mikroskopů Euromex, odborné poradenství při výběru mikroskopu

Školní mikroskopy Euromex MicroBlue a BioBlue

Školní mikroskopy Euromex MicroBlue a BioBlue

Školní mikroskopy Euromex MicroBlue a BioBlue pro účely základních, středních a vysokých škol

Kamery, lupy, osvětlení

Kamery, lupy, osvětlení

Digitální mikroskopické kamery, lupy, zdroje studeného světla, světlovody