TECHNO-AIR, s.r.o.
Kompresory a technika stlačeného vzduchuŠroubové kompresory Parise, sušiče tlakového vzduchu, tlakové nádoby

Rádi byste využili kvalitní kompresory, kompresorové stanice a další produkty ze sortimentu techniky stlačeného vzduchu? V tom případě se neváhejte obrátit na firmu TECHNO-AIR s.r.o. se stabilní pozicí na trhu, kterou najdete v Jablonci nad Nisou.

TECHNO-AIR, s.r.o. Kompresory a technika stlačeného vzduchu

Kompresory, sušiče, filtry, tlakové nádoby, kondenzační technika

Společnost TECHNO-AIR s.r.o. má svoje stabilní místo na trhu již od roku 1994. Je specializovaným dodavatelem techniky stlačeného vzduchu a působí na území České i Slovenské republiky. Je členem holdingu skupiny firem TECHNOLOGY GROUP. Mezi žádané produkty společnosti patří různé druhy kompresorů, sušičů tlakového vzduchu, tlakových nádob, kondenzační techniky a rozvodů tlakového vzduchu.

Kompletní řešení techniky stlačeného vzduchu


Šroubové kompresory Parise a sušiče tlakového vzduchu

Profesionální šroubové kompresory Parise, série PHV, olejové jsou chlazené vzduchem a jedná se o rotační odhlučněné kompresory se šroubovým blokem a vstřikem oleje. Jsou speciálně vyrobené pro oblast malých pohonů. Dalším produktem společnosti jsou sušiče tlakového vzduchu eliminující vlhkost vzduchu a zamezující kondenzaci v potrubních rozvodech a koncových zařízeních. Konstrukce a vybavení umožňuje okamžité uvedení do provozu.

Sušiče vysoké kvality


Tlakové nádoby

Tlakové nádoby neboli vzdušníky společnost dodává stojaté i ležaté ve standardních i atypických tvarech. Tlakové nádoby jsou důležité pro provoz kompresorové stanice. Umístění, objem a dimenze hrdel jsou přizpůsobené požadavkům zákazníka. Speciální nádoby s úpravou vnitřního povrchu speciálním lakem jsou vhodné do potravinářství nebo další možnost s pozinkovaným vnitřním i venkovním povrchem.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.technoair.cz


Vydáno 15.10.2017
61 Zhlédnutí
Topováno 06.07.2019