Realizace staveb Třebíč a Náměšť nad Oslavou

Touha po vlastním bydlení a domě se zahradou je asi v každém z nás. I podnikatelské subjekty mají představu o vlastních prostorách. A ani rekonstrukce není méně častým snem. A proto je škoda zůstat pouze u představ, když každou stavbu i rekonstrukci můžete nechat realizovat přímo na klíč. O vše se postará stavební firma BAUFIRMA MPR s.r.o. se sídlem v Jaroměřicích nad Rokytnou.

Realizace staveb, Třebíč, Náměšť nad Oslavou, BAUFIRMA MPR s.r.o.

Kompletní stavební práce a zakázky na míru

Stavební firma BAUFIRMA MPR s.r.o. vznikla v roce 2008. Začátek činnosti byl v prodeji stavebních materiálů a postupně na základě požadavků zákazníků o provedení drobných stavebních prací se aktivity rozrůstaly a přibývali zaměstnanci i další profese od tesařství až po obkládání. A v roce 2015 již stála na nohou hotová současná firma schopna postavit dům a další stavby, provést rekonstrukci a to vše na klíč. Stavby si můžete nechat realizovat kromě jiných oblastí také v Třebíči nebo Náměšti nad Oslavou.

Stavby na míru, které vás překvapí


Rodinné domy i průmyslové objekty

Díky společnosti BAUFIRMA MPR s.r.o. vám odpadnou veškeré starosti se stavbou vlastního domu nebo průmyslového objektu. Výhoda staveb na míru spočívá v tom, že můžete bydlet a využívat postavené prostory rychleji, než byste čekali. Ušetříte nejen čas, ale také peníze a získáte kvalitní stavbu na míru vašim představám. Díky profesionalitě a spolehlivosti firmy budou na vaší stavbě pracovat odborníci se zkušenostmi a znalostmi, kteří vám odevzdají kvalitně odvedenou práci. Samozřejmostí jsou práce tesařské, pokrývačské, sádrokartonářské, obkladačské, atd.

Stavby, u kterých si přijdete jen pro klíč


Kompletní rekonstrukce domu nebo bytu

Kromě stavění je společnost odborníkem také na rekonstrukce domů a bytů. Od rekonstrukce vnitřních prostorů až po samotné zateplení či další úpravy dle vašich požadavků. Firma vás zbaví obav i z rozsáhlé rekonstrukce a konečný výsledek bude stát za to.Vydáno 15.10.2017
127 Zhlédnutí
Topováno 26.07.2019
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BAUFIRMA MPR s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
BAUFIRMA MPR s.r.o.
www.baufirma.cz
Adresa

Adresa

K Ráji 399
Jaroměřice nad Rokytnou 675 51

marian@svamab.cz
+420 608 806 405


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha