J4 s.r.o.
Kompletní dodávka pekařských linek

Myslíte si, že mít vlastní pekárnu je příliš složité? Ne v případě, že si do pekárny a cukrárny pořídíte profesionální a kvalitní zařízení. Od pecí až po pekařské a cukrářské linky. A s výrobou a dodávkami těchto zařízení má téměř 30letou zkušenost firma J4 s.r.o. z Předměřic nad Labem.

Pekařské linky, J4 s.r.o.

Od pekařských pecí až k pekařským linkám

Společnost J4 s.r.o. byla založena v roce 1994. Za založení vděčíme odborníkům v oblasti vývoje a výroby pekařských pásových pecí. Začínali výrobou pecí jednotlivých, až přešli k dodávkám kompletních pekařských a cukrářských linek. Tyto zařízení splňují veškeré požadavky řemeslné a průmyslové výroby. Společnost je předním hráčem na evropských, arabských a východních trzích a také severní a Jižní Ameriky, Afriky, Asie.

Kvalitní pečení s kvalitním zařízením


Pekařské linky na různé druhy pekařských výrobků

Kvalita zařízení v podobě pekařských linek od společnosti J4 s.r.o. spočívá také v tom, že v nabídce jsou veškeré druhy pekařských linek na různé druhy pekařských výrobků. Třeba výrobní linky multiline, linky na výrobu arabského a pita chleba, baget, batonu, cereálních výrobků, ciabatty, croissantů, dortů a muffinů ve formách, formového chleba, hamburgerů, pečiva a jemného pečiva, národních specialit, perníků, piškotů, pizzy, sucharů pro domácí mazlíčky, sušenek, toastového chleba a mnoho dalšího.

Speciální pečení na speciálním zařízení


Pekařské linky multiline

Linky multiline patří v současné době mezi nejrychleji rostoucí prvky v pekařském odvětví. Jejich předností je, že umožňují péct různé druhy výrobků ve formách, svazích nebo na plechách a v různých rozměrech na jedné pekařské lince. Většinou jde o linky poloautomatické pro střední výrobu a umožňují péct široký sortiment výrobků. Například toasty, hamburgery, ciabatta, atd.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.j4.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Pekařské pásové pece do velkovýroby i drobných pekáren

Pekařské pásové pece do velkovýroby i drobných pekáren

Bez čeho se žádný pekař neobejde? Samozřejmě musí mít k dispozici kvalitní suroviny, ze kterých může péct to nejlepší pečivo nebo cukrářské výrobky. Potřebuje ale také kvalitní pekařskou pec. Dobře to ví firma J4 s.r.o., a proto dodává pekařské pásové pece jak pro velké výrobny, tak i pro malé pekárny.

Vydáno 08.11.2016Vydáno 16.10.2017
55 Zhlédnutí
Topováno 13.07.2018