Stavba jízdních kol podle představ zákazníka

Chcete vlastní originální kolo nebo překvapit někoho jiného? Potom vás bude zajímat skvělá možnost nákupu kola přímo na míru vašim představám a požadavkům. Můžete si nechat zdokonalit to svoje stávající nebo vymyslet zcela nové, jaké jinde nenajdete. A o to se s radostí postará cyklo obchod BIKESPACE z Tábora.

Stavba jízdních kol, BIKESPACE Jízdní kola Tábor - prodej, servis

Nákup hotových kol, stavba kol na míru i servis

Profesionální cyklo obchod BIKESPACE se sídlem v Táboře se nachází na českém trhu již od roku 2010. Specializací je prodej jízdních kol značek Cannondale, GT, Giant a Kellys a také stavbou kol na míru požadavkům zákazníka (použití rámů Turner, Chromag, Yeti, Santa Cruz). K službám patří také prodej kvalitních a značkových doplňků a komponentů včetně cyklo oblečení. V sortimentu najdete také elektrokola ( BH, Lectron). Profesionální servis je samozřejmostí.

Cyklo prodejna, která umí víc


Vysněné nové kolo nebo vylepšené stávající

Originální specializací cyklo obchodu BIKESPICE je stavba kol na míru. Profesionální servis pomáhá zákazníkům sestavit vysněná kola na míru nebo vylepšení kola současného. Vše s individuálním přístupem a za použití špičkových a ověřených komponentů, legendárních značek rámů (TURNER, CHROMAG, Santa Cruz, Yeti, Fox, Rock Shox, Chris King, DT Swiss, WTB, Maxxis, Thomson, Praxis, atd.) Stavba kola na míru je podtržena jedinečným designem a skvělou funkčností.

Konečně vysněné kolo


Kvalitní servis pro vaše kolo

Při zakoupení kola nebo postavení kola na míru počítejte s kvalitním a profesionálním servisem, který můžete využít i pro kola zakoupené jinde. Jedná se o servis záruční, běžný, preventivní i specializovaný servis. Používané je výhradně značkové nářadí.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.bikespace.cz

Vydáno 17.10.2017
376 Zhlédnutí
Topováno 16.01.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

BIKESPACE Tábor: Stavba kol na zakázku podle vašich přání a potřeb

BIKESPACE Tábor: Stavba kol na zakázku podle vašich přání a potřeb
Nemůžete najít kolo, které by splňovalo všechny vaše představy a odpovídalo vašim potřebám? Nechte si své vysněné kolo sestavit na míru! Stačí se obrátit na společnosti BIKESPACE ve městě Tábor, která se zabývá stavbou kol. Vyrábíme kola na zakázku a upravujeme vaše stávající kola přesně podle ...

Jízdní kola různých typů, spolehlivý cykloservis i cyklovybavení – od cyklistické přilby až po funkční prádlo

Jízdní kola různých typů, spolehlivý cykloservis i cyklovybavení – od cyklistické přilby až po funkční prádlo
Cyklistika je ideální sport pro každého, bez ohledu na věk, váhu či fyzickou kondici. Jízdní kola umožňují pohyb, který nezatěžuje klouby, lze si zvolit zátěž, délku trasy i tempo, a proto si může pohyb venku na čerstvém vzduchu užívat každý. Od malých dětí přes seniory, kteří chtějí zůstat ...

Jízdní kola do města i do terénu, to je BIKESPACE

Jízdní kola do města i do terénu, to je BIKESPACE
Máte rádi cyklistiku, ale vaše kolo už pomalu dosluhuje? Navštivte prodejnu jízdních kol BIKESPACE a vyberte si nový model přesně podle vašich představ. Nabízíme kola horská i silniční nejrůznějších značek, to pravé jízdní kolo si u nás vybere sváteční jezdec i milovník náročných terénů.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA BIKESPACE Jízdní kola Tábor - prodej, servis
WEBOVÁ STRÁNKA
BIKESPACE
www.bikespace.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Novinky
Adresa

Adresa

Chýnovská 533
Tábor 390 02

obchod@bikespace.cz
+420 723 413 501


Najdete nás také zde:

ARES
captcha