Roleta na bazén neboli lamelové zakrytí bazénu pro design, bezpečnost i praktičnost

Bazény Desjoyaux, s.r.o. Rodinné betonové bazény

Roleta na bazén neboli lamelové zakrytí bazénu pro design, bezpečnost i praktičnost

Zastřešení bazénů Desjoyaux bez kolejnic-vyšší komfort a bezpečnost

Bazén s kvalitním zastřešením je investice, která má mít dlouholetou životnost a zajistit veškeré praktické využití, bezpečnost a komfort pro celou rodinu. K tomu patří i dokonalý design. Pokud hledáte firmu, která bazény nejen vyrábí a prodává, ale také myslí na rodiny, firma Bazény Desjoyaux, s.r.o. je vám k dispozici.

Zastřešení bazénů, Bazény Desjoyaux, s.r.o.

Bazény, zastřešení i poradenství

Firma Bazény Desjoyaux s.r.o. vyvíjí, vyrábí a prodává originální a exkluzivní bazény již 40 let. Kromě jedinečných bazénů, které jsou tvořené především pro rodiny, se stará o zvýšení kvality a služeb, a proto neustále vyvíjí další produkty za cílem zdokonalení nabízených bazénů. Například kvalitní a bezpečné zastřešení bazénů, unikátně dodávané bez kolejnic. Součástí služeb je i odborné poradenství, díky kterému zvolíte ten správný produkt určený přesně pro vás.

Zastřešení bazénů jako originální prvek


Zastřešený bazén Vám prodlouží léto

Nejen samotný bazén, ale i další doplňky zvyšují komfort využívání bazénu. Třeba se nikdy nerozloučit s létem. Takový komfort poskytuje kvalitní a originální zastřešení bazénu firmy Bazény Desjoyaux, s.r.o. Klienti nejčastěji vybírají nízké zastřešení, další možností je ale také zastřešení polovysoké nebo podchozí. Unikum zastřešení Desjoyaux je bezkolejnicový systém. Otevírání vám zajistí motorizace, která bude šetřit vaše ruce i čas. Oceníte nejen praktickou část, ale také estetickou, protože získáte design, který nijak nenaruší okolní prostředí.

Prodloužené léto díky praktickému nízkému zastřešení


Nenápadné nízké zastřešení

Pokud chcete šetřit prostor, ubránit se úniku tepla a zároveň zajistit bezpečnost, zvolit nízké zastřešení bazénu je vhodné řešení. Charakteristickým znakem je nízká konstrukce z lakovaných hliníkových profilů, která je vyplněna polykarbonátovými panely.

V případě zájmu o kvalitní zastřešení bazénu, unikátně bez kolejnic, od renomovaného výrobce se obraťte na firmu Bazény Desjoyaux, s.r.o.!


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.desjoyaux.cz

Vydáno 21.10.2017
677 Zhlédnutí
Topováno 15.05.2023
FIREMNÍ ČLÁNKY

Rodinné bazény, které si zamilujete - to jsou bazény Desjoyaux

Rodinné bazény, které si zamilujete - to jsou bazény Desjoyaux
Nový bazén od společnosti Bazény Desjoyaux bude nabitý rodinnou atmosférou. Může pro Vás být obývacím pokojem, knihovnou, hernou, masážní místností, tělocvičnou, jídelnou i místem pro večerní posezení s přáteli - zkrátka prostorem, který si zamilujete! Tuto lásku již zakusilo více než 202.000 rodin ...

Zahradní bazény jsou tak kvalitní, jak je jejich příslušenství

Zahradní bazény jsou tak kvalitní, jak je jejich příslušenství
Chcete-li si svůj bazén užívat skutečně plnými doušky, nesmíte podcenit volbu toho správného příslušenství. A právě na dokonalost bazénu jako celku se zaměřuje bazénový specialista, společnost Bazény Desjoyaux, s.r.o., číslo 1 v Evropě. Její zakladatel, Jean Desjoyaux, vždy navrhuje veškeré prvky ...

Vysoce kvalitní železobetonové bazény od francouzského výrobce Desjoyaux jsou vhodné jako rodinné bazény i bazény do veřejných prostor

Vysoce kvalitní železobetonové bazény od francouzského výrobce Desjoyaux jsou vhodné jako rodinné bazény i bazény do veřejných prostor
Představujeme Vám společnost Bazény Desjoyaux, s.r.o., jež je zastoupením této světové značky pro český trh. Společnost se specializuje výhradně na bazény a jejich příslušenství, a díky tomu je schopna svým zákazníkům nabídnout vždy ten nejlepší servis a poradenství s výběrem nejvhodnějšího bazénu.

Bazény Desjoyaux – doživotní záruka na bazénové konstrukce

Bazény Desjoyaux – doživotní záruka na bazénové konstrukce
Doživotní záruka na bazénovou konstrukci? Tu dostanete jedině u společnosti Bazény Desjoyaux. Zapuštěné bazény vyrábíme již více než 60 let. Nabídnout vám můžeme letité zkušenosti a skutečně osvědčenou patentovanou technologii výroby bazénů. S námi máte jistotu, že vám bazén vydrží už napořád.
PODSTRÁNKY

Bazény

Bazény
Bazény venkovní i do interiérů, mobilní nadzemní bazény, veřejné bazény Desjoyaux

Bezpotrubní filtrace

Bezpotrubní filtrace
Koncept bezpotrubní filtrace Desjoyaux – snadná manipulace, vysoká účinnost

Zastřešení bazénů

Zastřešení bazénů
Nízké bazénové zastřešení, polovysoké nebo podchozí zastřešení bazénů
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Bazény Desjoyaux, s.r.o. Rodinné betonové bazény
WEBOVÁ STRÁNKA
Bazény Desjoyaux, s.r.o.
www.desjoyaux.cz
Adresa

Adresa

Hornoměcholupská 1480/53
Praha 10 - Hostivař 102 00

info@desjoyaux.cz
+420 224 915 904


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha