Vývoj účetního a mzdového software Ainex

ProgEco s.r.o. AINEX - účetní software

Vývoj účetního a mzdového software Ainex

ProgEco s.r.o.
AINEX - účetní softwareVývoj účetního a mzdového softwaru

Účetnictví je proces, který vyžaduje profesionalitu, zkušenosti a software, díky kterému bude pro každého zpracování podkladů hračkou. Nejlepším řešením je takový software, který je vyvíjený na základě zkušeností z oblasti účetnictví. A takové účetní produkty vyvíjí firma ProgEco s.r.o.

Vývoj účetního a mzdového softwaru, ProgEco s.r.o.

Profesionální software pro podvojné účetnictví a mzdy

Obsahem služeb firmy ProgEco s.r.o. je vývoj účetních software určený pro malé i střední podnikatelské subjekty jako i profesionální účetní firmy. Jedná se o software Profesionál pro zpracování podvojného a mzdového účetnictví, který zvyšuje efektivitu práce a šetří čas. Zajistí veškerý uživatelský komfort. Součástí služeb jsou pravidelné aktualizace a další podpora.

Účetní programy, které se snadno a rychle naučíte


Kvalitní program pro podvojné účetnictví

Software Podvojné účetnictví Profesionál je skvělým řešením pro denní využívání. Jedná se o prověřený produkt s tradicí již od roku 1994. Oceníte kvalitu a variabilitu, protože můžete zpracovat až tisícky různých účetnictví. Dále snadné používání, přehlednost, pružnost a přizpůsobení a pravidelné aktualizace. Jedna licence obsahuje neomezený počet zpracovávaných účetnictví.

Zpracování mezd snadno, rychle a efektivně


Program na zpracování mezd

Dalším kvalitním softwarem firmy je Program Mzdy Profesionál. Na trhu působí od roku 1998 a je určený pro malé i střední firmy pro denní využití. Umožňuje snadné a rychlé zpracování mzdové agendy, snadné zaučení a intuitivní ovládání, široký výběr tiskových výstupů. Součástí jsou i datové exporty, elektronické podání, elektronické bankovnictví, neomezený počet zpracování. Ušetří čas a zvýši efektivitu práce.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.ainex.cz


Vydáno 17.10.2017
187 Zhlédnutí
Topováno 22.01.2020