Technologie pro mlékárenský průmysl

Potravinářská oblast má velice blízko k průmyslové automatizaci. Jakmile se tato dvě odvětví spojí nebo propojí, vznikají nové technologie. Ty se týkají také mlékárenského průmyslu, který se v naší vlasti stále drží na vysoké úrovni.

Technologie pro mlékárenský průmysl, Global Servis, spol. s r.o.

Oblast vývoje

V tomto odvětí se musí dodržovat jisté zásady a také zabezpečení. Veškerá zařízení podléhají vysoké kvalitě a také speciální výrobě. Specializujeme se především na projektování a dodávky technologických zařízení pro mlékárny a také další provozy s takzvanou tekutou produkcí. Dodáváme kompletní výrobní linky do potravinářských provozů a jako výrobci se zaměřujeme na výrobu pasterizačních stanic a příjmových jednotek pro zpracování mléka.

Pasterizační stanice a výrobní linky pro mlékárny


Mlékárenský průmysl

Výroba mléčných výrobků je v dnešní době hitem. Možná to někomu bude připadat jako staromódní záležitosti, ale v naší krásné zemi se pořád drží na velmi vysoké úrovni a proto pomáháme všem, kteří v tomto oboru podnikají. Dodáváme kompletní linky pro příjem mléka, jeho uchování, pasterizaci, výrobu zakysaných mléčných výrobků, máslárny nebo také pasterizační stanice pro mléko, smetanu i zakysané výrobky a mnohá další zařízení.

Přečtěte si reference od našich zákazníků


S námi se mlékárny mohou spolehnout na kvalitu

Mnoho mlékáren má ve svém prostředí nebo závodu starší techniku, která už selhává, nefunguje na sto procent a potřebovala by vyměnit. Nebojte se ozvat a my Vám navrhneme individuální řešení, které bude vyhovovat Vašim požadavkům.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.globalservis.cz/

Vydáno 20.10.2017
144 Zhlédnutí
Topováno 28.11.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Global Servis: Automatizované výrobní linky pro mlékárny a potravinářský průmysl

Global Servis: Automatizované výrobní linky pro mlékárny a potravinářský průmysl
Žádná prosperující mlékárna se neobejde bez správné techniky a odpovídajícího zařízení, které umožní vyrábět produkty rychle, kvalitně a efektivně. Právě potravinářský průmysl je tím odvětvím, kde jsou automatizované výrobní linky denně zapotřebí. Global Servis se specializuje na projektování a ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Global Servis, spol. s r.o. Průmyslové automatizace
WEBOVÁ STRÁNKA
Global Servis, spol. s r.o.
www.globalservis.cz
Adresa

Adresa

Sokolohradská 645
Chotěboř 583 01

gs@globalservis.cz
+420 569 626 644


Najdete nás také zde:

ARES
captcha