Laserový ukazatel přesné polohy nákladu u vysokozdvižného vozíku

ČEMAT trading, spol. s r.o.

Laserový ukazatel přesné polohy nákladu u vysokozdvižného vozíku

ČEMAT trading, spol. s r.o.Laserový ukazatel polohy nákladu je naprostou novinkou v České republice

Tak jednoduchá pomůcka, tak snadná a tak užitečná. Mnohdy se sami divíme, proč jsme na některý vynález už dávno nepřišli sami. V tomto případě, si to jistě budete říkat také, alespoň ti z nás, kteří dennodenně pracují s podobným zařízením.

Laserový ukazatel polohy nákladu, ČEMAT trading, spol. s r.o.

Převratný vynález

Jeho praktické použití si velice rychle oblíbíte. Už žádné nečekané zvraty, spadaný náklad, vyklopené krabice, poničený materiál jenom kvůli tomu, že obsluha daného stroje neměla dobrou viditelnost a proto se stala nehoda. S tímto laserovým ukazatelem budete mít krásný přehled o tom, kam náklad ukládáte. Přesně uvidíte označené místo, kam chcete náklad uložit.

Firma Čemat je předním distributorem širokého portfolia doplňků pro manipulační a stavební techniku v České a Slovenské republice


Jaké má vlastnosti?

Tento laserový ukazatel především pomáhá operátorům, aby měli vizuální kontrolu nad pozicí nosných vidlic, se kterými manipulují. Díky tomu zabraňují poškození nákladu, protože přesně vidíte, kam daný náklad směřuje. Klady převažují také ve větší bezpečnosti při manipulaci s nákladem. Máte zaručenou přesnost. Funguje i pro méně opotřebované vidlice. To všechno zaručuje vysokou úspěšnost, větší produktivitu práce a menší prostoje pracovníků.

Výhody, pro které si jej okamžitě zamilujete


Jak to celé funguje?

Velice jednoduše. Ukáže se Vám čára, která kopíruje přesnou polohu nosných vidlic. Standardní verze vydrží až 50 hodin nepřetržitého provozu. Zařízení má náhradní baterii. Odpovídá evropským normám ISO, zejména ISO2,3 a 4. Vybrat si můžete červenou nebo zelenou barvu laseru. Existuje více verzí tohoto produktu.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.cemat.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Přídavná zařízení na vysokozdvižné vozíky - pomoc od výběru až po montáž

Přídavná zařízení na vysokozdvižné vozíky - pomoc od výběru až po montáž

Pokud jde o příslušenství k vysokozdvižným vozíkům a přídavná zařízení na vysokozdvižné vozíky, můžeme vám nabídnout ten nejširší sortiment z celé republiky. Najdete u nás přídavná zařízení na vysokozdvižné vozíky všech typů, díky kterým pro vás nebude problém manipulace s jakýmkoliv zbožím, zároveň se můžete spolehnout na naše služby.

Vydáno 01.12.2015
Přídavná zařízení za vysokozdvižné vozíky

Přídavná zařízení za vysokozdvižné vozíky

Přídavná zařízení na vysokozdvižné vozíky jsou příslušenstvím k manipulační technice, které zlepšují bezpečnost práce a zajišťují přesnost, rychlost a spolehlivost v průběhu manipulace. Správně vybraná přídavná zařízení mohou ušetřit jak práci, tak i finanční obnos za nákup jiné specializované techniky.

Vydáno 05.07.2015
Pneumatiky světových značek pro stavební i zemní stroje

Pneumatiky světových značek pro stavební i zemní stroje

Pneumatiky pro stroje jsou nedílnou součástí kvalitní techniky. Zemní ani stavební stroje by bez odolných a kvalitních pneumatik nebyly schopny vykonávat svou práci na sto procent. Při výběru pneumatik je tak potřeba dbát na spolehlivost firmy, která je dodává. Na českém trhu se můžete bez starostí obrátit na společnost ČEMAT Trading.

Vydáno 03.01.2017Vydáno 20.10.2017
36 Zhlédnutí