Nabídka práce, volná pracovní místa - automechanik, autoelektrikář, autokarosář, skladník

Auto Toman, s.r.o. Autosalón Škoda Havířov

Nabídka práce, volná pracovní místa - automechanik, autoelektrikář, autokarosář, skladník

Auto Toman, s.r.o.
Autosalón Škoda Havířov
Nová Škoda KAROQ k dostání v Autosalonu Auto Toman

Oficiální představení nové Škody Karoq proběhlo 18.10. Nyní je už k dostání v našem Autosalonu Auto Toman. Naše společnost sídlí v Havířově. Vůz je možné si objednat nebo jen tak prohlédnou či si zamluvit zkušební jízdu.

Škoda KAROQ, Autosalon Auto Toman

Přijďte se podívat na nový vůz Škoda Karoq

Chcete si osahat novou eleganci? Novodobý styl, krásný a vznešený design nejenom vnějších okouzlujících prvků, ale také interiéru? Přijďte se podívat do našeho Autosalonu a můžete si vůz vyzkoušet. Sami poznáte, jestli splynete s jeho duší. Často se říká, že auto si vybírá majitele. Bude to přesně tak i ve Vašem případě?

Oslnivé, spolehlivé a české


To nejlepší z moderní techniky

Technologie v oblasti automobilového průmyslu se neustále vyvíjí kupředu. Nyní Vám představujeme to nejlepší z moderních technologií pod jednou kapotou. Špičkové komfortní prvky splní všechna vaše přání. Zpříjemněte si každou jízdu díky komfortní výbavě. Nevynechává ani pohled na bezpečí a proto je vybavený inteligentními systémy. Bezpečnostní asistenční systémy jsou uši a oči, které ve voze máte navíc. Hlídají nejen Vaše bezpečí, ale také ostatních účastníků provozu.

Karoq má zkrátka vše, co budete požadovat, rozhodně překvapí i motorem


Užitečné vlastnost, které si velice rychle oblíbíte

Snadnější parkování pomocí parkovacího asistenta? V dnešní době už naprostá samozřejmost. Stačí stisknout jedno tlačítko. Připravte se na spanilou jízdu. Věřte, že jakmile jednou nasednete, už nikdy nebudete chtít vystoupit. Moderní vzhled a atraktivní design doplňuje nejvyšší možný komfort a především vysoké zabezpečení. Zkrátka sen každého řidiče.Více informací naleznete na našich stránkách  https://autotoman.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Autosalon AUTO TOMAN Havířov – vozy Škoda i čtyřkolky

Autosalon AUTO TOMAN Havířov – vozy Škoda i čtyřkolky

Kompletní služby pro motoristy v té nejvyšší kvalitě – to nabízí AUTO TOMAN Havířov. Jsme autosalon s dlouholetou tradicí. Pořídíte u nás nové i ojeté vozy Škoda Auto, SSANGYONG, čtyřkolky, skútry i motocykly. Nabízíme ale také servis vozů, plnění klimatizací, karosářské a lakýrnické práce nebo zprostředkování úvěrů.

Vydáno 29.02.2016Vydáno 21.10.2017
197 Zhlédnutí
Topováno 11.10.2019

Prodej automobilů Škoda

Prodej automobilů Škoda

Prodej nových vozů ŠKODA, nabídka financování včetně pojištění automobilu

Ojeté vozy

Ojeté vozy

Výkup a prodej ojetých automobilů s financováním – autobazar Havířov

Autoservis ŠKODA

Autoservis ŠKODA

Autoservis ŠKODA Havířov, prodej náhradních dílů, opravy a údržba vozidel