Stratmann s.r.o.

Spolehlivá cisternová přeprava pomocí cisteren ADR - přeprava i nebezpečných nákladů

Stratmann s.r.o.Cisternová přeprava ADR

Hledáte partnera v oblasti cisternové přepravy? Náš tým profesionálních odborníků v této oblasti poskytuje kompletní služby. Jedná se o služby silniční motorové a nákladní přepravy se specializací na přepravu kapalin.

Cisternová přeprava ADR, Stratmann s.r.o.

Převezeme i velice nebezpečný náklad

Přepravujeme nejenom kapaliny, ale také nebezpečné látky, které podléhají dohodě ADR.
Pro tyto účely máme cisterny a kontejnery pro cisternovou přepravu kapalin a kapalných chemikálií, potravinářské cisterny, kontejnery, sila a plachtové návěsy pro přepravu jiného baleného zboží. Náš vozový park tvoří také speciální vozové jednotky pro přepravu zahřátých kapalin.

Cisternová přeprava kapalných chemikálií


Jsme plně kvalifikovaní na cisternovou přepravu ADR

Naší specializací je cisternová přeprava kapalných chemikálií. Zařídíme vnitrostátní i mezinárodní přepravu v jakémkoliv množství. Pro naše klienty zajišťujeme také kombinovanou přepravu na větší vzdálenosti, která šetří nejen čas a peníze, ale také životní prostředí. Máme bohaté zkušenosti s převážením žíravých, jedovatých, zahřátých a oxidujících kapalin.

Kombinovaná přeprava je vhodná pro delší a náročnější trasy


Kombinovaná přeprava

Velké vzdálenosti se řeší přepravou kombinovanou. Využití pouze silniční přepravy bývá často velmi nákladné, a proto se mohou použít i jiné styly přepravy, například silniční, železniční nebo lodní. Díky tomuto způsobu se eliminuje riziko havárie nebo zpoždění kvůli koloně. Na velké vzdálenosti je tento typ naprosto ideální. Dokonce se sníží náklady na přepravu, takže se to i vyplatí z hlediska financí.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.stratmann.cz


Vydáno 21.10.2017
252 Zhlédnutí
Topováno 01.05.2019