Kompletní dodávky staveb, rekonstrukcí a projekční činnost

Koupit pozemek, začít stavět nebo se pustit do rozsáhlé rekonstrukce jsou nejen velké finanční investice, ale také spousta práce a času. Aby šlo všechno jako po másle a vaše představy byly naplněné, stačí se obrátit na naši stavební firmu STAKO Červený Kostelec s.r.o.

Stavby, STAKO Červený Kostelec

Stavební práce a prodej stavebnin a pozemků

Naše firma STAKO Červený Kostelec s.r.o. působí na trhu již od roku 1992. Zajišťujeme generální dodávky staveb, které zahrnují přípravy, projektování a samotnou realizaci. Naší produkcí jsou především pozemní stavby a také ekologické, inženýrské a dopravní. Jsme držiteli několika certifikací ISO 9001, ISO 14001. Součástí naší činnosti jsou kromě stavební činnosti také zemní práce, prodej pozemků a stavebního materiálu. Poskytujeme nejen realizace a rekonstrukce staveb, ale také projekční práce.

Nechte si postavit nebo zrekonstruovat dům


Stavební činnost a zemní práce

Naše stavební činnost spočívá v realizaci různých druhů staveb jako občanské, bytové, průmyslové, dále provádíme kompletní rekonstrukce, demoliční práce, zateplování, atd. K naší činnosti patří také práce zemní, které spočívají například v samostatných výkopech a terénních úpravách dle požadavků a potřeb zákazníka včetně přesunu hmot. Vše s využíváním kvalitního nářadí, pracovních strojů a dopravních prostředků.

Domy na klíč


Projekční a inženýrská činnost

Obsahem našich služeb je také projektování a inženýrská činnost. Projekty se týkají novostaveb, rekonstrukcí nebo třeba stavebních úprav. Kompletně vypracujeme v projekční části naší firmy projektovou dokumentaci a zajistíme i další servis jako například podpora při vyřízení hypotéky, úvěru, právní servis, jednání s úřady, atd.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.stako-reality.cz

Vydáno 21.10.2017
60 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA STAKO Červený Kostelec s.r.o. stavby
WEBOVÁ STRÁNKA
STAKO Červený Kostelec s.r.o.
www.stako-ck.cz
Adresa

Adresa

Lhota za Červeným Kostelcem 393
Červený Kostelec 549 41

stavba@stako-ck.cz
+420 491 462 554


Najdete nás také zde:

ARES
captcha