Významný dodavatel instalačního materiálu pro datové a telekomunikační sítě

Potřebujete pro svoji firmu nebo soukromé účely profesionální vybavení pro datové a telekomunikační sítě? K tomu různé druhy kvalitních nástrojů? S těmito požadavky nemusíte navštěvovat tucty kamenných poboček, ale jeden velkoobchod a ještě z pohodlí domova. Postará se o vás firma OPTICORD.CZ s.r.o.

Optické kabely, OPTICORD.CZ s.r.o.

Velkoobchod s instalačním materiálem, výhradní dodavatel a distributor

Činností firmy OPTICORD.CZ s.r.o. se sídlem a provozovnou v Ostravě je velkoobchod a e-shop, který prodává instalační materiál pro datové a telekomunikační služby, dále je významný dodavatel výrobků značky Optix a výhradní distributor optických kabelů české kabelovny Transportkabel DIXI a rozvaděčů Ocrack. Dalším sortimentem optických sítí jsou například samonosné, univerzální a breakout optické kabely, patch cordy, pigtaily, optické vany, kazety, rozvaděče, spojky a mnoho dalšího. Žádanými produkty jsou také nástroje, např. konektorovací, zářezové, narážecí, stripovací, rozvaděče a příslušenství TRITON.

Velkoobchod, dodavatel i distribuce


Strukturovaná kabeláž a optika

Ze sortimentu strukturované kabeláže si můžete vybrat kabely metalické, patch kabely, patch panely, konektory a spojky, keystone, zásuvky, různé druhy nástrojů a testerů, materiály pro telekomunikaci např. LSA pásky, distribuční plastové boxy, rámečky, atd. Dále různé druhy drobného příslušenství od kabelových průchodek až po příchytky, materiály ACAR. Další kvalitní a žádaný materiál je ze sortimentu optiky jako optické kabely, spojky, pilířové rozvaděče, PLC splitter, vany, rozvaděče, 3M spojky, atd.

Vybavení, které z vás dělá profesionály


Rozvaděče OCRACK

Sortiment kvalitních rozvaděčů OCRACK spočívá ve výběru různých druhů včetně různých rozměrů jako třeba stojanové BASIC, DELUXE, nástěnné a různé příslušenství. Jedná se o široké spektrum kvalitních materiálů, které uspokojí požadavky každého zákazníka.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.opticord.cz

Vydáno 24.10.2017
39 Zhlédnutí
Topováno 29.08.2018
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA OPTICORD.CZ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
OPTICORD.CZ s.r.o.
eshop.opticord.cz
Adresa

Adresa

Erbenova 134/41
Ostrava - Vítkovice 703 00

opticord@opticord.cz
+420 596 630 805


Najdete nás také zde:

ARES
captcha