Automatizované skladové systémy Toyota

Toyota Material Handling CZ s.r.o. Manipulační skladová technika Praha

Automatizované skladové systémy Toyota

Toyota Material Handling CZ s.r.o.
Manipulační skladová technika Praha
Manipulační technika do každého pracovního odvětví

Manipulační technika je v dnešním světě všem dobře známá. Používá se v různých odvětvích, firmách, skladech a na dalších průmyslových místech či v různých provozovnách. Existují jednoduché typy strojů až po ty složitější a náročnější nebo vytvořené dle Vašich požadavků.

Manipulační technika, Toyota Material Handling CZ s.r.o.

Oblast výroby

Naše firma patří do skupiny Toyota Industries Corporation, kterou tvoří 17 společností. Působíme mezinárodně a nabízíme jenom to nejlepší ze světa manipulační techniky. Nabízíme tahače pro individuální přepravu nákladu. Podobné vozíky budete mít vždy po ruce, aby Vám pomohly snadno a lehce přesunout jakýkoliv náklad.

Tahače ručně vedené, se stojící obsluhou nebo sedící, tažná kapacita vozíku je až 49 tun


Záruka spolehlivosti

Největší výhodou u přepravujících vozíků je jejich spolehlivost a také efektivita práce. Bez těchto pomocníků se už mnohdy neobejdeme, a proto jsou nedílnou součástí mnoha podniků. Produktivně a bezpečně můžete manipulovat vysokozdvižnými vozíky nebo i jinými typy, které jsou kompaktní a lehce ovladatelné.

Odvětví přepravy a distribuce nabízí nejen vysokozdvižné vozíky


Hledáte jiný specifičtější typ?

Pak pro Vás máme dobrou zprávu. U nás najdete i jiné typy. Například vozík s antikorozní úpravou pro rybářský průmysl. Nebo hygienické typy pro produkci potravin, které splňují nejvyšší nároky na bezpečnost. Existují také vozíky pro nápojový průmysl. Pracujte snadněji a lépe s těmito různými pomocníky, kteří ušetří spoustu úsilí ale také času. Nabízíme řešení pro malé podniky ale také pro nadnárodní firmy.Více informací naleznete na našich stránkách  https://toyota-forklifts.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Automatizovaný vozík BT Autopilot v praxi

Automatizovaný vozík BT Autopilot v praxi

Využití moderní manipulační techniky umožňuje práci ve skladech zrychlit a zefektivnit. V neposlední řadě vede k rapidnímu snížení provozních nákladů. Příkladem moderní manipulační techniky v pravém slova smyslu je automatizovaný vozík BT Autopilot z dílny Toyota Material Handling.

Vydáno 16.04.2015Vydáno 27.10.2017
117 Zhlédnutí
Topováno 23.09.2020

Automatizované skladové vozíky

Automatizované skladové vozíky

Automatizované skladové vozíky s přesným laserovým naváděním

Bezpečnost manipulace

Bezpečnost manipulace

Bezpečnostní technologie pro spolehlivý provoz manipulační techniky

Služby a řešení

Služby a řešení

Servis manipulační techniky, školení řidičů a pronájem použitých vozíků