DK-ELVIS s.r.o.Výroba rozvaděčů je nová činnost firmy DK-ELVIS s.r.o.

Vyrábíme distribuční rozvaděče pro všechna odvětví hospodářství a průmyslu, například rozvodny nízkého napětí, rozvaděče pro průmyslové haly, rozvaděče pro přímé i nepřímé měření spotřeby elektrické energie, repase rozvoden nn, zásuvkové a napájecí skříně.

Výroba rozvaděčů, DK-ELVIS s.r.o.

Dílnu máme vybavenou profesionálním zařízením

Abychom mohli odvádět tu nejlepší práci, potřebujeme k tomu také ty nejlepší stroje a zařízení, kterými naše firma disponuje. To nám umožní výrobu jednotlivých rozvaděčů a rozvaděčových celků určených pro napětí do 1000 V AC nebo do 1500 V DC se zpracovanou zkouškou do 1600 A, a rozvaděče dle ověření návrhu původního výrobce do 5000 A.

Rozvaděče distribuční, pro technologie a automatizace a další


Vždy u nás pracují vysoce kvalifikovaní zaměstnanci

Je nutné, aby se personál skládal z kvalifikovaných lidí, kteří danému oboru moc dobře rozumí. Proto se můžeme spolehnout na náš tým odborných pracovníků. Specializujeme se na výrobu NN rozvaděčů určených zejména pro silové rozvody do 1600 A včetně kompenzací, měření a regulací, datové rozvody, ale i na specializované rozvaděče vhodné k jednoúčelovým strojům.

Rozvaděče navrhneme a zpracujeme projektovou dokumentaci pomocí našeho sofistikovaného softwarového systému


Splňujeme podmínky ISO 9001

Elektrické skříňové rozvodny jsou vhodné do každého pracoviště. Náš elektrotechnický velkoobchod má navíc bohaté skladové zásoby a jsme partnery mnoha renomovaných firem, což nám umožní poskytnout i zajímavě nízkou cenu.

Nový e-shop ELMATERVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.dk-elvis.eu

FIREMNÍ ČLÁNKY


DK-ELVIS: Autorizované metrologické středisko pro ověřování elektroměrů

DK-ELVIS: Autorizované metrologické středisko pro ověřování elektroměrů

Ověřováním měřidel elektrických veličin se zabývá autorizované metrologické středisko společnosti DK-ELVIS s.r.o.. V dubnu 2016 nám Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví udělil autorizaci pro ověřování indukčních a statických elektroměrů. Potřebujete ověření svých měřidel? Obraťte se na naše metrologické středisko.

Vydáno 28.02.2017Vydáno 28.10.2017
213 Zhlédnutí
Topováno 11.03.2020