Kovovýroba

Kovovýroba je oblast, která má dlouholetou tradici a stále se drží na špici při zpracování a opracování různých druhů materiálů. Potřebná je v průmyslu, ale také ve strojírenství, kde má své plné zastoupení.

Kovovýroba, KUKO s.r.o.

Jak vznikla naše firma?

Mezi hlavní činnosti naší firmy KUKO s.r.o. patří kovovýroba, pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Pro každý obor zde máme svého specialistu a odborníka, který se na danou problematiku zaměřuje, protože naše firma byla založena na podnikání tří fyzických osob, přičemž každý uměl něco jiného a proto dohromady to dalo výjimečný celek a stvořilo to firmu, která Vám může v těchto oblastech hodně pomoci.

Střechy a kovovýroba v jedné firmě


Oblast kovovýroby je rozsáhlá

V naší firmě pracujeme se speciálními stroji, které nám umožňují frézování, soustružení, vrtání a broušení. Mezi další prováděné služby se řadí dělení materiálu na pásových pilách, laserové dělení plechů, výroba svařenců, výroba ocelových konstrukcí do maximální váhy 4 000 kg. Své zastoupení u nás má i tryskání a pískování, dělení plechů na tabulových nůžkách, ohýbání na ohraňovacích lisech do 3 000 mm a zakružování plechů a profilů.

Jsme pružní a variabilní a dokážeme se přizpůsobit Vašim požadavkům


Při dlouhodobé spolupráci Vám zajistíme výhody

Chcete spolehlivého a přesného partnera, který bude flexibilní a splní veškeré Vaše požadavky? Pak se obraťte na naši firmu, která má mnoho zkušeností. Zakázky plníme ve velmi krátkých časových lhůtách a díky tomu mohou být naši zákazníci ještě spokojenější s naší prací.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kuko.cz

Vydáno 29.10.2017
117 Zhlédnutí
Topováno 18.08.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kompletní realizace střech – práce tesařské, pokrývačské i klempířské

Kompletní realizace střech – práce tesařské, pokrývačské i klempířské
Společnost KUKO se sídlem v Červeném Kostelci se kompletní realizací střech zabývá již řadu let. Svým klientům poskytuje odborné poradenství a zajišťuje stavby střech na klíč i dílčí řemeslné práce. Ve svém týmu zaměstnává profesionální tesaře, pokrývače i klempíře a umožňuje tak celou realizaci ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KUKO s.r.o. Kompletní dodávky střech
WEBOVÁ STRÁNKA
KUKO s.r.o.
www.kuko.cz
Adresa

Adresa

Horní Kostelec 142
Červený Kostelec 549 41

kuko@kuko.cz
+420 603 533 238


Najdete nás také zde:

ARES
captcha