Kovovýroba

Kovovýroba je oblast, která má dlouholetou tradici a stále se drží na špici při zpracování a opracování různých druhů materiálů. Potřebná je v průmyslu, ale také ve strojírenství, kde má své plné zastoupení.

Kovovýroba, KUKO s.r.o.

Jak vznikla naše firma?

Mezi hlavní činnosti naší firmy KUKO s.r.o. patří kovovýroba, pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Pro každý obor zde máme svého specialistu a odborníka, který se na danou problematiku zaměřuje, protože naše firma byla založena na podnikání tří fyzických osob, přičemž každý uměl něco jiného a proto dohromady to dalo výjimečný celek a stvořilo to firmu, která Vám může v těchto oblastech hodně pomoci.

Střechy a kovovýroba v jedné firmě


Oblast kovovýroby je rozsáhlá

V naší firmě pracujeme se speciálními stroji, které nám umožňují frézování, soustružení, vrtání a broušení. Mezi další prováděné služby se řadí dělení materiálu na pásových pilách, laserové dělení plechů, výroba svařenců, výroba ocelových konstrukcí do maximální váhy 4 000 kg. Své zastoupení u nás má i tryskání a pískování, dělení plechů na tabulových nůžkách, ohýbání na ohraňovacích lisech do 3 000 mm a zakružování plechů a profilů.

Jsme pružní a variabilní a dokážeme se přizpůsobit Vašim požadavkům


Při dlouhodobé spolupráci Vám zajistíme výhody

Chcete spolehlivého a přesného partnera, který bude flexibilní a splní veškeré Vaše požadavky? Pak se obraťte na naši firmu, která má mnoho zkušeností. Zakázky plníme ve velmi krátkých časových lhůtách a díky tomu mohou být naši zákazníci ještě spokojenější s naší prací.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kuko.cz

Vydáno 29.10.2017
119 Zhlédnutí
Topováno 18.08.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kompletní realizace střech – práce tesařské, pokrývačské i klempířské

Kompletní realizace střech – práce tesařské, pokrývačské i klempířské
Společnost KUKO se sídlem v Červeném Kostelci se kompletní realizací střech zabývá již řadu let. Svým klientům poskytuje odborné poradenství a zajišťuje stavby střech na klíč i dílčí řemeslné práce. Ve svém týmu zaměstnává profesionální tesaře, pokrývače i klempíře a umožňuje tak celou realizaci ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA KUKO s.r.o. Kompletní dodávky střech Náchod
WEBOVÁ STRÁNKA
KUKO s.r.o.
www.kuko.cz
Adresa

Adresa

Horní Kostelec 142
Červený Kostelec 549 41

kuko@kuko.cz
+420 603 533 238


Najdete nás také zde:

ARES
captcha