PROGRES OCEL Hradec Králové spol. s r.o.Plechy pro výrobu ocelových konstrukcí

Firma PROGRES OCEL Hradec Králové spol. s r.o. nakupuje a prodává hutní materiály. Mezi hlavní produkty se řadí ocelové plechy a výpalky pro výrobu ocelových konstrukcí, tlakových nádob, svařovaných rour, zařízení a strojů pro obnovitelné zdroje energie, petrochemický průmysl, energetiku a ekologii.

Plechy pro výrobu ocelových konstrukcí, PROGRES OCEL Hradec Králové spol. s r.o.

Plechy jsou dodávány dle požadavků a splněných norem

Každý produkt podléhá normám a to například jak českým, tak i zahraničním. Snažíme se plnit také ostatní přání zákazníků a jejich požadavky, proto se na nás můžete kdykoliv obrátit. Našim hlavním partnerem je firma Evraz Vítkovice Steel a.s. nebo další výrobci v rámci Evropské unie.

Prodej ocelových plechů


Ocelové plechy

Abychom v této oblasti mohli vyniknout, snažíme se nakupovat a prodávat tento materiál ve vysoké kvalitě. K tomu poskytujeme i další služby a v rámci kompletace zakázek dodáváme také trubky, profilovou ocel a přídavné svařovací materiály. Náš sortiment zahrnuje také lodní plechy v jakostech A až E36. Samozřejmostí jsou ostatní plechy z konstrukčních ocelí, které jsou vhodné pro ocelové a mostní konstrukce, tubusy a komponenty pro větrné elektrárny.

Zajistíme dopravu materiálu až na místo určení


Poskytujeme také různé služby

Zajišťujeme nejenom dopravu materiálu, ale také dbáme na to, abychom splnili i další požadavky našich zákazníků. Dodržujeme předem stanovené termíny. Zkoušíme každý materiál a jeho dodatečné zkoušení probíhá ve spolupráci s akreditovanou firmou.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.progres-ocel.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Hutní materiál pro výrobu ocelových konstrukcí a dalších produktů

Hutní materiál pro výrobu ocelových konstrukcí a dalších produktů

Firma PROGRES OCEL Hradec Králové se zabývá prodejem hutního materiálu pro různé oblasti průmyslu, energetiky, ekologie a dalších. Dodává kvalitní plechy splňující české i zahraniční normy. Díky spolupráci se spolehlivými a ověřenými dodavateli, moderním technologiím a zkušenostem v oboru může společnost garantovat kvalitu.

Vydáno 07.11.2016Vydáno 01.11.2017
145 Zhlédnutí
Topováno 05.10.2019