SPOJOVACÍ A UPEVŇOVACÍ MATERIÁL - NOVOTNÝ, s.r.o.
spojovací materiál NáchodMontážní a stavební chemie

Sháníte spojovací materiál, montážní a stavební chemii nebo kotevní techniku? Vše najdete ve velkoobchodním ale i maloobchodním prodeji naší firmy Spojovací a upevňovací materiál – NOVOTNÝ.

Montážní a stavební chemie, SPOJOVACÍ A UPEVŇOVACÍ MATERIÁL - NOVOTNÝ, s.r.o.

Co všechno naše firma zjišťuje?

Hledáte vhodný spojovací materiál na stavbu, do zaměstnání, nebo pro soukromou činnost či přivýdělek? Pak se podívejte na velice širokou a rozlehlou nabídku všeho možného spojovacího materiálu včetně kotevní techniky. Naše firma disponuje skladem, který má více jak 16 000 položek a proto u nás najdete vše, co budete potřebovat.

Vybírejte pro své potřeby stavební a montážní chemii


Široký výběr různé stavební chemie

Jsme dodavatelem spojovacího materiálu, kotevní techniky, brusiva, vrtáků, montážní chemie a ručního nářadí. Do 10 dnů Vám zajistíme dalších 35 000 položek. Stavební chemie se používá nejenom při stavbě nového rodinného domova, ale také při jakýchkoliv dalších rekonstrukcích starších obydlí. K dispozici máme hned několik značek, ze kterých si můžete vybírat. Může jít o Soudal, Sheron, Olivé, Den Braven, Distyk, Pattex, Alteco, Bison, Fischer, WD, Lukopren, Alkaprén, Cartell, Berner nebo Chemoprén.

Tmely, silikony, UP pěny, lepidla a spousta dalšího


Tmely a silikony Soudal

Do této kategorie se řadí silikonové tmely, pružné plastické tmely, lepidla, UP pěny, aplikační pistole a další náhradní díly. Velice působivý je i silikon univerzální, který můžete použít pro spárování konstrukcí, sklenářské práce, tmelení spojů u oken a dveří, lepení skleněných a kovových konstrukcí a pro mnohé další využití.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.sroubynovotny.cz/produkty/kotevni-technika.htm

FIREMNÍ ČLÁNKY


Špičková kotevní technika a spojovací materiál jedině od Novotného

Špičková kotevní technika a spojovací materiál jedině od Novotného

Ať už podnikáte ve stavebnictví nebo jste jen domácí kutil, určitě oceníte širokou nabídku firmy Spojovací a upevňovací materiál – Novotný. V její náchodské prodejně naleznete mimo jiné spojovací materiál, kotevní techniku, vrtáky, brusivo či stavební chemii. Sortiment firmy zahrnuje zhruba 16,5 tisíce skladových položek, v takové nabídce si vybere opravdu každý!

Vydáno 10.12.2015Vydáno 01.11.2017
96 Zhlédnutí
Topováno 09.02.2020