Laboratorní a zdravotnická technika
Opting servis - Luboš ŠevčíkVojtův rehabilitační stůl

Na základě mnohých zkušeností víme, že lidská láska je všemocná a překoná všechny překážky. To samé platí v případě maminek a narozených miminek. Pro své děti bychom udělali vždy vše.

Vojtův rehabilitační stůl, Laboratorní a zdravotnická technika

O naší společnosti

Laboratorní a zdravotnická technika je český dodavatel a výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení a laboratoře. Hlavním předmětem naší činnosti jsou dodávky laboratorní a zdravotnické techniky a přístrojů pro laboratoře firem v oborech: zdravotnictví (ústavy, kliniky, oddělení), hygienické stanice, státní zdravotní ústavy, veterinární lékařství, potravinářský, chemický, farmaceutický a strojírenský průmysl, vodohospodářství, zemědělství, školství, ekologii, ochranu životního prostředí a další laboratoře v České a Slovenské republice.

Stroje, přístroje a další zdravotnická a laboratorní technika


Vojtův stůl jako nezbytná pomoc

Vojtkova metoda se týká narozených miminek a jejich hybnosti. Pokud mají špatnou motoriku, lékař by to měl ihned rozpoznat a doporučit Vám s miminkem cvičení, které se jmenuje právě Vojtkova Metoda, protože byla popsána prof.Dr.Václavem Vojtkou, který přesně definoval polohové cviky na základě polohových reakcí a různých vyšetření motoriky dítěte.

Vojtův stůl v různém provedení


Stůl v krásných barvách

Vojtův stůl je k dispozici v několika variantách jako 1 dílná plocha nebo 2 dílná plocha s minimální výškou na elektrické ovládání. Je možné také hydraulické ovládání, stůl s naklápěcí plochou s různobarevnou koženkou, takže si můžete vybrat barvu nebo i styl podle svého vlastního uvážení.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.optingservis.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Operační svítidla a vyšetřovací lampy s kvalitním LED osvětlením

Operační svítidla a vyšetřovací lampy s kvalitním LED osvětlením

Ve zdravotnických zařízeních je správné a silné světlo zapotřebí více, než kde jinde. Spolehlivá operační svítidla a vyšetřovací lampy jsou důležité jak při náročných zákrocích, tak při běžných vyšetřeních. Kvalitní LED osvětlení pro lékařskou praxi dodává společnost OPTING servis.

Vydáno 24.10.2016
Vybavte si ordinaci či laboratoř. Nabízíme vizitový vozík, hrazdičky i další přístroje a pomůcky

Vybavte si ordinaci či laboratoř. Nabízíme vizitový vozík, hrazdičky i další přístroje a pomůcky

Bez čeho se neobejde žádné zdravotnické zařízení či laboratoř? Bez kvalifikovaného personálu? Jistě, stejně důležité je ale kvalitní a funkční vybavení. Dodává ho firma OPTING servis. Již od roku 1990 dodáváme nejrůznější zdravotnickou a laboratorní techniku nejen do nemocnic a ordinací, ale také do dalších odborných laboratoří v Česku i na Slovensku.

Vydáno 14.01.2015Vydáno 01.11.2017
302 Zhlédnutí
Topováno 21.05.2019