Ochrana kovů formou galvanického zinkování

Záleží vám na povrchové úpravě materiálu a výrobků? Galvanické zinkování nebo také jinak zvané elektrolytické patří mezi nejrozšířenější metody. Účelem je ochrana základního materiálu, kovu, oceli. Taková úprava vyžaduje profesionální a odborný přístup, který vám poskytne firma FESTA SERVIS spol. s r.o.

Galvanické zinkování, FESTA SERVIS spol. s r.o., Olomouc

Mnohaleté zkušenosti v oblasti povrchových úprav kovů

FESTA SERVIS spol. s r.o. působí na trhu od roku 1989 a patří mezi firmy nejen s dlouholetou tradicí, ale také s odborným zázemím v oblasti povrchových úprav kovů s garancí vysoké kvality a profesionality. Mezi moderní technologie firmy patří především galvanické zinkování, práškové lakování a také nejnáročnější forma úpravy Decoral systém, která je blízká uměleckým pracím. Produkce společnosti působí nejen na území ČR, ale také na trhu EU. Společnost je také vlastníkem certifikace jakosti dle normy ČSN EN IS0 9001:2001.

Povrchové úpravy kovů jsou vám k dispozici


Galvanické zinkování

Společnost FESTA SERVIS spol. s r.o. se pyšní nejmodernější technologií pro galvanické zinkování a práškové lakování. Ke kvalitním postupům přispívá plně automatizovaný provoz v souladu s evropskými normami včetně přísné ochrany životního prostředí. Galvanickým zinkováním vznikají povlaky, které zvyšují vlastnosti užívání např. vytvořením protikorozní ochrany, dekorativního vzhledu a dalšími vlastnostmi jako tvrdost, otěruvzdornost, elektrická vodivost, odrazivost, nízký koeficient tření, atd. Galvanické zinkování je prováděné buď na závěsových automatických linkách, tedy závěsové nebo hromadné, které se provádí na automatické bubnové lince.

Moderní technologie pro galvanické zinkování


Práškové lakování

Dalším postupem pro ochranu povrchu je práškové lakování prováděné nanášením a vypalováním práškových barev typu KOMAXIT. Díky rozšířenému zařízení firma provádí také nanášení elektrostatické i elektrokinetické s využitím kusové výroby nebo průběžné linky.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://festa.cz/

Vydáno 06.11.2017
220 Zhlédnutí
Topováno 11.02.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Práškové lakování firmy Festa, putuje převážně do zahraničí

Práškové lakování firmy Festa, putuje převážně do zahraničí
V oblasti povrchových úprav mají mnohaleté zkušenosti a chrání kovy díky svým odborným zkušenostem. Vždy se spoléhají na precizně provedenou práci a garantují vysokou kvalitu jakékoli povrchové úpravy. Velké kapacitní možnosti umožňují, že jsou v každém směru flexibilní a dbají na potřeby svých ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA FESTA SERVIS spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
FESTA SERVIS spol. s r.o.
festa.cz
Adresa

Adresa

Železniční 586/5B
Olomouc 779 00

festa@festa.cz
+420 585 153 748


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha