IV-Nakladatelství, s.r.o. Preventivní a osvětové publikace

Preventivní policejní publikace - nakladatelství Praha

IV-Nakladatelství, s.r.o.
Preventivní a osvětové publikaceOdborné nakladatelství pro preventivní a osvětové publikace

Partneři IV-Nakladatelství s.r.o. jsou renomované organizace garantující odbornou stránku všech vydávaných titulů. Regionálně se vydávají různé publikace, které jsou zdarma přístupné na veřejných místech.

Odborné nakladatelství pro preventivní a osvětové publikace, IV-Nakladatelství, s.r.o.

Odborné nakladatelství se tímto způsobem snaží pomoci

Děti se díky těmto obrázkovým knížkám nebo omalovánkám dozvědí o dané problematice. Seznámí se s problematikou nebezpečí na silnicích nebo s hrozícím nebezpečím klikáním na internetu. Pro širokou veřejnost zde najdete různé odvětví od problematiky drog až po jinou formu kriminality. Tyto publikace jsou pouze preventivní a tímto systémem se snažíme upozornit širokou veřejnost na vznikající nebezpečí.

Omalovánky pro děti a knižní forma pro dospělé


Už od dětství se musíme učit pomáhat druhým, může na tom jednom záviset jejich život

Velice oblíbené jsou různé omalovánky, které napoví i těm nejmenším, že mohou poskytnout první pomoc, nebo že nemají věřit cizím lidem. Omalovánky první pomoci pomohou pochopit, jak je důležité, abychom zraněné nenechali jen tak ležet na chodníku, ale upozorní už v mladém věku děti na to, že je nezbytné a životně důležité někomu druhému pomoci.

Zásady první pomoc, jak s touto problematikou seznámit širokou veřejnost? Ideální jsou brožury a další příručky, které nám rychle napoví


Určeno široké veřejnosti

Publikace, která upozorňuje na drogy je například vhodná pro rodiče, učitele a vychovatele. Najdete zde praktické informace, jak poznat, že dítě může mít s tímto tématem problémy, nebo jak se zachovat. Důležité je totiž udělat správný krok.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.iv-group.info/cz_iv/

FIREMNÍ ČLÁNKY


První pomoc či dopravní výchova pro děti – nejdůležitější vzdělání pro vaše nejmenší

První pomoc či dopravní výchova pro děti – nejdůležitější vzdělání pro vaše nejmenší

Máte malé děti? Pravděpodobně se učí tancovat či mluvit anglicky. Učí ale někdo vaše děti orientovat se například v silničním provozu? Kolik času věnujete tomu, abyste předali dětem zásadní a kvalitní informace o tom, jak chránit své zdraví? Právě k tomuto ušlechtilému úkolu svými publikacemi o první pomoci nebo dopravní výchově přispívá IV - nakladatelství.

Vydáno 11.11.2016Vydáno 02.11.2017
119 Zhlédnutí
Topováno 08.04.2019