Přístroje pro analýzu mléka, masa, vína a dalších potravin zakoupíte na eshopu

Hanna Instruments Czech s r.o. Laboratorní přístroje eshop

Přístroje pro analýzu mléka, masa, vína a dalších potravin zakoupíte na eshopu

Hanna Instruments Czech s r.o.
Laboratorní přístroje eshop
Analýza vína-profesionální měřicí přístroje pro vinaře od světového výrobce

Vinařství sebou přináší nejen pěstování kvalitních odrůd hroznů, ale také pečlivost, profesionalitu a vybavení, díky kterému přistanou na pultech jenom ty nejkvalitnější vína. K vybavení proto patří i měřící technika jako kvalitní profesionální měřicí přístroje používané ve vinařství. Měřicí přístroje pro vinaře přímo od světového výrobce, to je firma Hanna Instruments Czech s.r.o. s prodejní kanceláří v Praze.

digitální refraktometer, Hanna Instruments Czech s r.o.

Přední výrobce analytických přístrojů

Společnost Hanna Instruments působí na světovém trhu již od roku 1978 jako přední výrobce analytických přístrojů a přímé zastoupení má v 60 zemích světa. V České republice byla prodejní kancelář otevřena v Praze v roce 2010. Obsahem služeb firmy je řešení pro různé analytické aplikace v průmyslu, laboratořích i v terénu. Jedná se o laboratorní, přenosné a kontinuální přístroje určené pro analýzu vody, potravin a půdy. Svoje uplatnění mají i ve vinařství.

Kvalitní víno díky měřicím přístrojům


Kvalitní profesionální měřicí přístroje pro vinařství

Při sklizni hroznů je důležité kontrolovat zralost hroznů ve vinohradech. Rostoucí oblibě se těší digitální refraktometry, které poskytují číselný výsledek jednoduše přímo na vinohradu, a díky automatické teplotní kompenzaci není potřebné již nic přepočítávat. Sortiment společnosti Hanna Instruments Czech s.r.o. vám také zajistí refraktometry na stanovení cukru ve víně, titrátory a minilitrátory na stanovení SO2 ve víně, turbidimetry na měření zákalu a bílkovinové stability vína, pH metry, fotometry pro stanovení kyseliny vinné, kvalitní digitální teploměry a mnohé další.

Měřicí přístroje na profesionální úrovni


Služby pro kvalitu měřících přístrojů

Kromě sortimentu měřících přístrojů firma poskytuje také další služby, které spočívají v údržbě, kalibraci a servisu přístrojů, technické podpoře a školení uživatelů, krátké dodací lhůty, dokumentace v českém jazyce, kvalitní produkty výhradně z výroby USA a EU.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.hanna-instruments.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Analýza vody: Analytické přístroje nakupujte v e-shopu přímo od výrobce

Analýza vody: Analytické přístroje nakupujte v e-shopu přímo od výrobce

Spolehlivost, kvalita a originální řešení. Americká rodinná firma Hanna Instruments už 20 let zajišťuje i českým zákazníkům prvotřídní produkty z oblasti analýzy vody, půdy a potravin. Přístroje určené například pro titraci, elektrochemii a fotometrii firma nejen dodává, ale i vyvíjí a vyrábí ve vlastních výrobních závodech. Můžete se proto spolehnout na bezpodmínečnou, kontrolovanou kvalitu všeho, co nakoupíte, v e-shopu firmy.

Vydáno 25.01.2017Vydáno 08.11.2017
219 Zhlédnutí
Topováno 15.09.2020

Laboratoř

Laboratoř

Laboratorní přístroje pro analýzu pitné, technologické, bazénové i odpadní vody

Terén, provoz

Terén, provoz

Přesné a spolehlivé analytické přístroje nejvyšší kvality do terénu a provozu

Procesní/kontinuální měření

Procesní/kontinuální měření

Přístroje pro procesní, kontinuální měření, kontrolery, převodníky, elektrody, minikontrolery