Stanice technické kontroly Nový Jičín

Zajištění kvalitní a profesionálně odvedené technické kontroly včetně měření emisí je povinností každého vlastníka nebo provozovatele motorového vozidla. Pokud si takovou péči chcete zajistit a mít opakovaně a pravidelně po starostech, tak veškeré služby v oblasti technické kontroly vám zajistí STK RITZ s.r.o. neboli STK v oblasti Nový Jičín.

Stanice technické kontroly Nový Jičín

Držitel certifikátu a partner pověřené zkušebny a znalecké organizace

Stanice technické kontroly společnosti STK RITZ s.r.o. byla založena v roce 1996. Je pověřena k výkonu státního odborného dozoru nad technickým stavem silničních a zvláštních vozidel dle zákona 56/2001 Sb. Dále je držitelem certifikátu ISO 9001:2009 a partnerem zkušebny a znalecké organizace DEKRA. Provádí technické kontroly a měření emisí pro osobní vozidla, malé nákladní vozidla do 3,5 t, traktory, přípojná vozidla a motocykly.

STK na vysoce profesionální úrovni


Technické kontroly a prohlídky

Díky službám STK RITZ s.r.o. máte jistotu zajištění pravidelné i opakované technické prohlídky, evidenční kontroly, technické kontroly dovezených nebo přestavěných vozidel a vozidel individuálně vyrobených, technické prohlídky plné nebo částečné na žádost zákazníka, tedy prohlídka pouze informativní o stavu vozidla bez záznamu do technického průkazu. K provedení pravidelné technické kontroly jsou potřebné doklady jako velký technický průkaz, osvědčení o registraci vozidla, tedy malý technický průkaz a protokol o měření emisí ne starší 30 dnů a to v případě pokud je měření emisí vyžadováno.

Služby pro kompletní spokojenost


Měření emisí, evidenční kontrola, prohlídky před registrací

Na stejném místě vám STK provede také měření emisí, ke kterému je potřebný malý i velký technický průkaz vozidla. Dále také evidenční kontrolu a technickou prohlídku před registrací vozidla. U obou je opět potřebný malý i velký technický průkaz a při prohlídce před registrací také protokol o měření emisí.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.stk-novyjicin.cz

Vydáno 06.11.2017
299 Zhlédnutí
Topováno 02.07.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Ojetá auta po dvou letech, nová až po čtyřech

Ojetá auta po dvou letech, nová až po čtyřech
Měření emisí, kontrola technického stavu vozidla i evidenční kontrola, je státem uzákoněná povinnost každého majitele motorového vozidla, pokud s ním chce na veřejnou komunikaci. Bez právoplatné kontroly nesmí být takové vozidlo v silničním provozu.

Jak probíhá technická prohlídka vozidla?

Jak probíhá technická prohlídka vozidla?
Máte-li automobil, nákladní automobil, motocykl či přípojná vozidla, budete muset pravidelně absolvovat povinnou technickou prohlídku. V první řadě je třeba si uvědomit, že technická prohlídka není zbytečná a že STK (stanice technické kontroly) se obvykle nesnaží hledat chyby tam, kde nejsou.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA STK - stanice technické kontroly STK RITZ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
STK - stanice technické kontroly
www.stk-novyjicin.cz
Adresa

Adresa

Malostranská 579
Šenov u Nového Jičína 742 42

info@stk-novyjicin.cz
+420 556 701 228


Najdete nás také zde:

ARES
captcha