MACOM SECURITY s. r.o.
Praha kontrola vstupu a docházky
Elektronická zabezpečovací a požární signalizace

Elektronická zabezpečovací a požární signalizace

Ochrana majetku, elektronická zabezpečovací signalizace, požární signalizace

Kamerové a záznamové systémy

Kamerové a záznamové systémy

Kamerové systémy a záznamové zařízení, kamery do auta, bezdrátové a IP kamery

Domácí telefony a přístupové systémy

Domácí telefony a přístupové systémy

Domácí telefony a videotelefony DDS, digitální kukátka, přístupové systémyVydáno 03.11.2017
263 Zhlédnutí
Topováno 15.05.2018

PTZS – Poplachový tísňový zabezpečovací systém

Ochránit majetek a osoby není jednoduché, kdy jste na to sami. Profesionální a kvalitní ochrana domů, bytů, firemních prostorů i venkovních spočívá v kvalitní zabezpečovací technice, díky které budete mít i za své nepřítomnosti objekt pod dohledem. A o kvalitní ochranu a zabezpečovací systém se postará firma MACOM SECURITY spol. s r.o.

PTZS – Poplachový tísňový zabezpečovací systém, MACOM SECURITY s. r.o.

Komplexní zabezpečení objektů i venkovních prostorů

Firma MACOM SECURITY spol. s r.o. byla založena v roce 1992 a působí nejen v Praze, ale po celé ČR. Obsahem služeb a produktů jsou zabezpečovací elektronické systémy, kvalitní systémy pro kontrolou vstupů a docházky, stravovací a hotelové systémy, systémy domácích telefonů a videotelefonů, obchůzkové systémy, kamerové systémy a mnohé další. Odborná péče obsahuje také odborné poradenství a návrh optimálního řešení ochrany vašeho majetku a osob.

Bezpečnost a ochrana na prvním místě


Zabezpečovací systémy na míru

Z obsahu produktů a služeb firmy si můžete nechat nainstalovat třeba poplachový tísňový zabezpečovací systém, zkratka PTZS. Jedná se o elektronickou zabezpečovací signalizaci pro zajištění bezpečí objektů od malých, jako jsou alarmy do bytu, domu nebo menších provozoven až po velké objekty jako peněžní ústav, instituce, výrobní areály, atd. Součástí je nejen samotná montáž, ale také návrh řešení pro konkrétní případ a pravidelné kontroly a revize. Nejpoužívanějšími prvky jsou prostorové detektory, různé druhy snímačů, prostředky tísňové a předmětové ochrany, perimetrická ochrana, výstupní prvky. Jedná se například o tísňově, telefonní nebo kouřové hlásiče, otřesové detektory, infrazávory a mnohé další.

Zabezpečení všech druhů objektů


Drátové a bezdrátové systémy

Poplachové tísňové zabezpečovací systémy vám firma zajistí v provedení drátové nebo bezdrátové. Varianta drátových systémů je vhodná pro rozsáhlejší instalace, zejména do novostaveb nebo při rozsáhlé rekonstrukci. Bezdrátové systémy jsou vhodné především do menších objektů, ve kterých není možná instalace kabeláže. Rychlá a snadná montáž bez sekání do zdí a narušení provozu.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.macom-security.cz