PTZS – Poplachový tísňový zabezpečovací systém

Ochránit majetek a osoby není jednoduché, kdy jste na to sami. Profesionální a kvalitní ochrana domů, bytů, firemních prostorů i venkovních spočívá v kvalitní zabezpečovací technice, díky které budete mít i za své nepřítomnosti objekt pod dohledem. A o kvalitní ochranu a zabezpečovací systém se postará firma MACOM SECURITY spol. s r.o.

Poplachový tísňový zabezpečovací systém, MACOM SECURITY s. r.o.

Komplexní zabezpečení objektů i venkovních prostorů

Firma MACOM SECURITY spol. s r.o. byla založena v roce 1992 a působí nejen v Praze, ale po celé ČR. Obsahem služeb a produktů jsou zabezpečovací elektronické systémy, kvalitní systémy pro kontrolou vstupů a docházky, stravovací a hotelové systémy, systémy domácích telefonů a videotelefonů, obchůzkové systémy, kamerové systémy a mnohé další. Odborná péče obsahuje také odborné poradenství a návrh optimálního řešení ochrany vašeho majetku a osob.

Bezpečnost a ochrana na prvním místě


Zabezpečovací systémy na míru

Z obsahu produktů a služeb firmy si můžete nechat nainstalovat třeba poplachový tísňový zabezpečovací systém, zkratka PTZS. Jedná se o elektronickou zabezpečovací signalizaci pro zajištění bezpečí objektů od malých, jako jsou alarmy do bytu, domu nebo menších provozoven až po velké objekty jako peněžní ústav, instituce, výrobní areály, atd. Součástí je nejen samotná montáž, ale také návrh řešení pro konkrétní případ a pravidelné kontroly a revize. Nejpoužívanějšími prvky jsou prostorové detektory, různé druhy snímačů, prostředky tísňové a předmětové ochrany, perimetrická ochrana, výstupní prvky. Jedná se například o tísňově, telefonní nebo kouřové hlásiče, otřesové detektory, infrazávory a mnohé další.

Zabezpečení všech druhů objektů


Drátové a bezdrátové systémy

Poplachové tísňové zabezpečovací systémy vám firma zajistí v provedení drátové nebo bezdrátové. Varianta drátových systémů je vhodná pro rozsáhlejší instalace, zejména do novostaveb nebo při rozsáhlé rekonstrukci. Bezdrátové systémy jsou vhodné především do menších objektů, ve kterých není možná instalace kabeláže. Rychlá a snadná montáž bez sekání do zdí a narušení provozu.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.macom-security.cz

Vydáno 03.11.2017
685 Zhlédnutí
Topováno 17.04.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Detektor úniku oxidu uhelnatého pomáhá předcházet fatálním nehodám

Detektor úniku oxidu uhelnatého pomáhá předcházet fatálním nehodám
Hlásiče oxidu uhelnatého by měly být součástí každého prostoru, kde se využívá plynová karma. Ta má sice řadu výhod, pro které ji denně používá k ohřevu vody spousta z nás, ale je třeba dát si na ni pozor. Může se totiž stát, že z karmy začne unikat oxid uhelnatý, což je látka pro člověka velmi ...

Kvalitní zabezpečovací systém zajistí ochranu vašich objektů

Kvalitní zabezpečovací systém zajistí ochranu vašich objektů
Dobrý zabezpečovací systém vám v dnešní době ušetří mnoho potíží. S ochranou nemovitostí vám pomohou zkušení profesionálové ze společnosti MACOM SECURITY, kteří provádějí zabezpečení objektů, jako jsou budovy ministerstev nebo bank. Experti z MACOM SECURITY si poradí s každým úkolem.

Bezpečnost ve vašem domě zajistí domácí telefon, videotelefon i samozamykací zámek

Bezpečnost ve vašem domě zajistí domácí telefon, videotelefon i samozamykací zámek
Tytam jsou doby, kdy mohl každý na vesnici nechat nezamčený rodinný dům a v panelových či bytových domech neexistovaly domácí telefony. Nároky na bezpečí v našich domovech se stále zvyšují, a proto při stavbě nových domů nebo revitalizaci panelových domů není radno podceňovat právě zabezpečovací ...
PODSTRÁNKY

Elektronická zabezpečovací a požární signalizace

Elektronická zabezpečovací a požární signalizace
Ochrana majetku, elektronická zabezpečovací signalizace, požární signalizace

Kamerové a záznamové systémy

Kamerové a záznamové systémy
Kamerové systémy a záznamové zařízení, kamery do auta, bezdrátové a IP kamery

Domácí telefony a přístupové systémy

Domácí telefony a přístupové systémy
Domácí telefony a videotelefony DDS, digitální kukátka, přístupové systémy
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MACOM SECURITY s. r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
MACOM SECURITY s. r.o.
www.macom-security.cz
Adresa

Adresa

Podolská 90
Praha 4 147 00

info@macom-security.cz
+420 241 432 310


Najdete nás také zde:

ARES
captcha