MICRO, s.r.o.
Prodej olejů a maziv www.olejservis.cz

Vydáno 03.11.2017
45 Zhlédnutí
Topováno 14.02.2018

Průmyslová maziva, maziva pro zemědělskou a stavební techniku, maziva a oleje pro autodopravy - velkokapacitní balení

Každý stroj potřebuje péči a lásku, aby se Vám odvděčil. Je to daleko prostší, potřebuje kvalitní mazání a dobré oleje, aby mohl fungovat správně a aby se nezadrhával, což je jak u strojů, tak u automobilů nežádoucí projev.

Průmyslová maziva, MICRO, s.r.o.

Vybírat můžete z kompletního a širokého sortimentu

Naše firma zajišťuje motorové oleje a maziva za bezkonkurenční ceny. U nás najdete produkty, které mohou být levnější až o 50%. Tyto produkty jsou samozřejmě vždy dodány v originálním balení. Velké zásoby máme navíc skladem, a proto jsme schopni expedovat objednávky do dvou dnů. Zanedlouho své zboží budete mít doma.

Nakoupit můžete z pohodlí svého domova, chceme Vám tím ušetřit čas i peníze


Průmyslová maziva různého typu

V této kategorii najdete průmyslová maziva a oleje za skvělé ceny. Oleje a maziva dodáváme pro maloodběratele, průmyslové podniky, do zemědělského sektoru nebo také autodopravcům. Výhodou jsou naše velkokapacitní balení, které ještě o něco sníží cenu. U nás najdete nízkotuhnoucí oleje, hydraulické, kompresorové, ložiskové, elektroizolační oleje, obráběcí kapaliny, separační, tmavé, válcové, řezné oleje i plastická maziva.

S kvalitním mazivem bude stroj šlapat jako hodinky


Motorové oleje rozdělené podle viskozity

Také se občas plácáte v nekonečném množství olejů a prodíráte se širokou nabídkou a nemůžete najít přesně to, co potřebujete? Proto jsme pro Vás připravili velice praktické a přehledné dělení olejů podle viskozity. Díky tomu si snadno a lehce vyberete olej, který je určený přesně pro Váš vůz.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.olejservis.cz