Výkladce, výkladní skříně - historické odborné repase Praha

DALEX TRADE s.r.o. Restaurování oken a dveří Praha

Výkladce, výkladní skříně - historické odborné repase Praha

Zakázkové truhlářství Praha

Výroba nábytku je v posledních letech neustále trendy. Moderní je nechat si nábytek vyrobit přímo na míru tedy na zakázku. Díky tomu můžete mít svůj dům, byt, pracovnu i kancelář vybavený krásným a elegantním nábytkem, který bude nejenom vkusný, ale díky svému designu bude skvěle ladit s daným prostorem.

Zakázkové truhlářství Praha, DALEX TRADE s.r.o.

Od stavebního truhlářství až po výrobu nábytku

Do stavebního truhlářství řadíme výrobu oken, dveří, podlah, schodišť, zábradlí, okenic, žaluzií, výkladních skříní a jiné historické repase. Provádíme také výrobu replik oken a dveří nebo repliky špaletových oken do památkově chráněných bytů a ostatních staveb. Často se setkáváme také s restaurováním vstupních dveří, vrat, oken a schodišť. Obrací se na nás lidé z celé České republiky.

Dřevěné ostění na stěnách nebo výkladce na památkových budovách to vše a ještě mnohem více


Moderní nábytek na míru

Luxusní, moderní, trendy a stylový nábytek do ložnice? Nebo ji chcete mít v úplně jiném stylu? Retro nebo naopak vznešené díky starožitnému nábytku? Možné je opravdu cokoliv, co lahodí Vašim očím a co bude projevovat navenek Váš styl. To samé platí v kancelářích, které často zanedbáváme, leč bychom právě tento prostor často měli nechat vyniknout hezkým a stylovým nábytkem na zakázku.

Kuchyně, obývací pokoje, knihovny i pracovny


Od A do Z

Ve výrobě nábytku jsme přeborníci, takže velice rádi spolupracujeme s klienty na klasických zakázkách, ale také na výjimečných. Vyrobíme nábytek do dětského pokoje, ložnice nebo kuchyně. Máme představivost a nápady a proto vyrábíme i designově zajímavý nábytek, který jen tak někde neuvidíte.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.dalex.cz

Vydáno 03.11.2017
66 Zhlédnutí
Topováno 12.02.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Šetrná repase oken a dveří – způsob, jak zachovat původní okna a dveře, která již dosloužila

Šetrná repase oken a dveří – způsob, jak zachovat původní okna a dveře, která již dosloužila
Repase oken a dveří je v mnoha případech lepším řešením, než pořízení nových. Nejen, že je repase levnější než nákup nových otvorových výplní, ale také jde o způsob, jak zachovat okna či dveře, která mají svou hodnotu, avšak už neslouží a nevypadají tak dobře, jako dřív.

DALEX TRADE: Restaurování oken a dveří Praha

DALEX TRADE: Restaurování oken a dveří Praha
Opravu a restaurování oken nebo dveří nelze svěřit jen tak ledajaké firmě, zejména pokud jde o památkově chráněnou stavbu. Právě na ně se ale specializuje společnost DALEX TRADE s.r.o. Praha, která restauruje oka, dveře a schodiště po celé České republice a zabývá se prováděním replik oken a dveří ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA DALEX TRADE s.r.o. Restaurování oken a dveří Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
DALEX TRADE s.r.o.
www.dalex.cz
Adresa

Adresa

Na Padesátém 825/3
Praha 10 110 00

dalex@dalex.cz
+420 603 542 422


Najdete nás také zde:

ARES
captcha