Komplexní elektrické zajištění objektů po celé ČR

Hledáte elektrické zajištění objektů? Moc dobře si uvědomujete, že v dnešním světě se musí neustále na něco dávat pozor a že je proto lepší, když se dopředu připravíte? Pak využijte elektrickou požární signalizaci, elektronickou zabezpečovací signalizaci, kamerový systém nebo ozvučení a evakuační rozhlas.

Elektrická požární signalizace

Nejmodernější technologie

V oblasti elektroinstalace a elektrických bezpečnostních systémů se neustále zdokonalujeme. Využíváme nejmodernější technické prostředky, abychom vždy byli popředu.

Naše střediska sídlí v Praze a Olomouci


Chráníme majetek i osobní bezpečí

EPS je zkratkou pro elektronickou požární signalizaci. Tento systém detekuje již vznikající požár. Instaluje se do míst, kde je to vyžadováno na základě posouzení bezpečnosti, ale také na místa, která si sami zvolíte. EZS znamená elektronickou zabezpečovací signalizaci. V této oblasti poskytujeme výrobky od předních světových výrobců. Tento systém velice úzce souvisí s jakoukoliv ochrannou osobního majetku. Zabezpečení vyžadují firmy, ale v dnešní době často i rodinné domy.

Chraňte své vlastní bezpečí a svůj majetek


Zajistíme i nouzový zvukový systém, požární nebo evakuační rozhlas

Posoudíme danou problematiku, poradíme, nainstalujeme zařízení a budeme s Vámi kdykoliv, když to budete potřebovat. Kamerové systémy se staly nedílnou součástí běžného života. Jak ve velkých obchodních centrech, ve firmách, ale i v běžných provozech. CCTV dodáváme komplexně zajištěné. Dodáváme také ozvučovací systémy. Můžeme propojit s jinými systémy a vždy zaškolíme obsluhu.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.feloma.cz/

Vydáno 07.11.2017
98 Zhlédnutí
Topováno 09.09.2019
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA FELOMA, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
FELOMA, s.r.o.
www.feloma.cz
Adresa

Adresa

Křížkovského 843/5
Olomouc 772 00

info@feloma.cz
+420 730 151 774


Najdete nás také zde:

ARES
captcha