Výroba kompenzátorů a hadicových připojení s oceněním AAA

Kvalita hadicových připojení z ušlechtilé oceli a kompenzátorů, které najdou svoje využití především v různých oblastech průmyslu, při výrobě technických a medicinálních plynů do systémů malých i velkých zařízení, je na prvním místě. Abyste měli 100% jistotu kvality, profesionality a dlouholetých zkušeností, tak se vám vyplatí spolupráce s výrobní firmou RATTAY kovové hadice s.r.o. se sídlem v Liberci.

RATTAY kovové hadice s.r.o.

Firma s tradicí a důležitými certifikáty

Firma RATTAY kovové hadice s.r.o. vznikla v roce 1996 a je sesterskou firmou německé společnosti. Obsahem produktů a služeb firmy je výroba a vývoj vlnovcových hadic a kompenzátorů s použitím materiálu ušlechtilá ocel. Vyrobený sortiment se využívá po celém světě v různých systémech malých i velkých zařízení a výrobky podléhají 100% kontrole. Firma má certifikovaný systém řízení jakosti ČSN EN ISO 9001:2009. Dále je vlastníkem drážního atestu dle EN15085-2, který mají pouze nejkvalitnější firmy, které se podrobují přísným kontrolám ve výrobě a svařování.

Záruka nejkvalitnější produkce


Ocenění AAA jako známka vysoké profesionality a kvality

Kvalita produkce a služeb firmy je potvrzena také získáním velice prestižního a důležitého ocenění AAA, kterého důvodem je silný nezávislý rating firem a společností sahající až do roku 1908. Certifikát, na který dosáhne pouze 0,8% subjektů a především ocenění AAA, které získá pouze 0,2% těch nejkvalitnějších. A právě do toho procenta spadá i firma RATTAY kovové hadice s.r.o. Ocenění můžou získat pouze firmy splňující ta nejpřísnější kritéria dle metodiky Dun & Bradstreet a na nejvyšší možné hodnotě „1“ se udržely nepřetržitě minimálně 12 měsíců.

Ocenění AAA, které potvrzuje kvalitu


Široké portfolio produktů a služeb

Ze sortimentu produktů a služeb firmy si můžete vybrat kovové hadice, a sice nerezové z různých typů vlnovců, dále koncovky, hadicové přípojky, navařovací trubky, nátrubky se závitem, vsuvky, příruby, kamloky, tanker, atd.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.rattay.cz/

Vydáno 07.11.2017
85 Zhlédnutí
Topováno 06.08.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

RATTAY – odborník na výrobu a prodej kovových nerezových hadic a kompenzátorů

RATTAY – odborník na výrobu a prodej kovových nerezových hadic a kompenzátorů
Liberecká firma RATTAY kovové hadice s.r.o. byla založena v roce 1996 jako sesterská firma německé společnosti. Zaměřuje se na vývoj, výrobu a prodej kovových hadic a kompenzátorů. Během několika let získala řadu významných ocenění a certifikátů a patří mezi prestižní společnosti v daném oboru.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA RATTAY kovové hadice s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
RATTAY kovové hadice s.r.o.
www.rattay.cz
Adresa

Adresa

Kladenská 287/4
Liberec 3 460 01

rattay@rattay.cz
+420 488577500-3


Najdete nás také zde:

ARES
captcha