Nová ŠKODA Karoq u autorizovaného prodejce ARAVER CZ, s.r.o.

Chcete zažít vůni novoty a jedinečného pocitu svobody a nezávislosti? Takové a mnohé další pozitivní pocity způsobuje nový model produkce Škoda, a sice očekávaný Karoq. Nové kompaktní SUV, které si zamilujete již na první pohled a které si můžete nejen vyzkoušet testovací jízdou, ale rovnou i zakoupit u autorizovaného prodejce ARAVER CZ, s.r.o.

Autorizovaný prodej Škoda Karoq, ARAVER CZ, s.r.o.

Prodej a servis nových i ojetých vozidel

Firma ARAVER CZ, s.r.o. patří mezi významné autorizované prodejce nových, ale také ojetých vozidel. Jedná se především o značky Škoda, Volkswagen, SEAT a Kia. Součástí služeb je i kvalitní a profesionální servis vozidel včetně náhradních dílů nebo zapůjčení náhradního vozidla. V prodeji najdete také novinku značky Škoda a to zbrusu nové SUV Karoq.

Karoq splní očekávání


Škoda Karoq, rychlý jako šíp

Novinkou je nový model Škoda Karoq, na který se mnoho milovníků dokonalé jízdy těší. Nádherné a jedinečné SUV, které dostalo svůj jedinečný název i podobu z jazyka Aleuťanů, kmene původních obyvatel na území jižního pobřeží Aljašky. Jde o kombinaci výrazů KAA RAQ tedy auto a RUQ tedy šíp. Úchvatný model, který zaujme již na první pohled svým dokonalým designem. Jedná se o vozidlo, které má svůj styl a charakter.

Škoda Karoq láska na první pohled


Auto, které se vám přizpůsobí

Škoda Karoq je prvním modelem značky Škoda, který má k dispozici Digital Instrument Panel, který umožňuje nastavení uspořádání velkoplošného displeje. Model se pyšní délkou 4382 mm, šířkou 1841 mm a výškou 1605 mm. Oceníte zvětšené rozměry karoserie. Těšit se můžete na volitelné FULL LED osvětlení, inteligentní propojení vozu s chytrým telefonem, motor 2,0 TDI s výkonem 140W s pohonem všech 4 kol a sedmistupňovou převodovkou DSG. Užijete si širokou paletu asistenčních systémů a mnoho dalších nekonečných výhod zvyšujících bezpečnost a komfort.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.araver.cz

Vydáno 13.11.2017
37 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

ARAVER Vlčnov: Měření geometrie pomocí nového zařízení

ARAVER Vlčnov: Měření geometrie pomocí nového zařízení
Správné nastavení geometrie kol je nezbytné pro bezpečné a jisté chování vozidla. Nechte si geometrii kol nastavit v provozovně firmy ARAVER CZ s.r.o. ve Vlčnově. K měření geometrie a jejímu seřízení zde od nového roku používáme jedno z nejlepších zařízení současnosti, zařízení VAS 6292 značky ...

ARAVER CZ pomáhá všude tam, kde je potřeba

ARAVER CZ pomáhá všude tam, kde je potřeba
Sháníte spolehlivé auto pro vaši rodinu? Nebo byste rádi pracovní reprezentativní vůz? Společnost ARAVER vám pomůže najít ideální vozidlo právě pro vás. Ať už si přejete zcela nové auto, nebo dáváte přednost ojetým vozům, u nás seženete přesně to, co potřebujete. Zabýváme se prodejem a servisem ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ARAVER CZ, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ARAVER CZ, s.r.o.
www.araver.cz
Adresa

Adresa

556
Vlčnov 687 61

vlcnov@araver.cz
+420 572 630 600


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha