Přidal s.r.o.Zakružování spirál

Firma Přidal s.r.o. má mnoholeté zkušenosti a funguje již od roku 1991. Možná ji znáte pod názvem Prima Kralice. Od začátku se zaměřuje na strojírenské výrobky, které se používají v automobilovém a leteckém průmyslu nebo při oděvní výrobě.

Zakružování spirál, Přidal s.r.o.

O naší firmě

Náš výrobní program obsahuje pokládací, střihárenskou, manipulační, žehlící techniku a dopravníkové systémy. Jsme schopni dodat svařence pro speciální zařízení a to podle požadavků našich zákazníků. Montážní přípravky a vybavení provozních dílen pro automobilový průmysl, frézované formy pro letectví nebo komponenty pro stavbu dětských hřišť.

Poskytujeme mnoho zajímavých služeb a výrobky putují i mezinárodně do Německa, Polska, Holandska, Švýcarska, Slovenska, Slovinska, Turecka a na další místa


Specializujeme se i na zakružování spirál

Pro zakružování používáme materiály jako je ocel, nerez, hliník, měď nebo i poplastované trubky, které například používají topenáři. Také vyrobíme spirály pro výměníky, chladící věže a další. V této oblasti poskytujeme materiál, svaření, tlakovou a kapilární zkoušku, ale i kompletaci všeho potřebného pro zajištění Vaší spokojenosti.

Cena se stanovuje dle materiálu, jakosti, průměru, počtu závitů, roztečí a provedení


Zakružování trubek a profilů

Máte trubku, kterou potřebujete ohnout? Nebo materiál, který potřebujete zakroužit do spirály? Pak se obraťte na naši spolehlivou firmu. Pracujeme rychle, spolehlivě, precizně a hlavně levně. Vytvoříme zakružení pro madla na zábradlí, provedeme ohnutí trubek a profilů i další služby.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.pridal.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Zakružování trubek a spirál

Zakružování trubek a spirál

Strojírenský, automobilový, letecký a další průmysl vyžaduje pouze kvalitní a profesionálně vyrobené komponenty, díky kterým je zajištěna funkčnost i dlouhá životnost strojů i dalších produktů. K takovým profesionálním činnostem patří například i zakružování trubek či spirál, které provádí i firma Přidal s.r.o., Kralice na Hané.

Vydáno 17.11.2017
Rychlé a přesné zakružování trubek a profilů

Rychlé a přesné zakružování trubek a profilů

Hledáte firmu, která kromě standardních kovoobráběcích prací nabízí i něco navíc? Pak je pro vás společnost Přidal z Kralic na Hané tou pravou volbou. Nejen že nabízíme přesné frézování a CNC obrábění, my si poradíme i s ohýbáním a zakružováním trubek, profilů a spirál.

Vydáno 27.10.2015Vydáno 07.11.2017
302 Zhlédnutí
Topováno 10.08.2020