Autocentrum Pohořelice s.r.o.

Prodloužená záruka na ojeté osobní automobily

Autocentrum Pohořelice s.r.o.
Autobazar, který splní Vaše očekávání

Každý z nás má nějaký sen, který si chce uskutečnit. Mnozí z nás sní o lepší práci a mnozí o lepším, výkonnějším a modernějším automobilu. Chcete si také dopřát ten luxus? Nebo naopak sháníte něco praktického do městského provozu, či něco většího pro své podnikání? Vyhovíme každému, jsme totiž Autocentrum Pohořelice s.r.o.

Autobazar, Autocentrum Pohořelice s.r.o.

Nový automobil bude znamenat Vaší novou image

V dnešní době se nenosí jeden vůz na padesát let. Lidé je často a rádi obměňují, protože automobily jsou zkrátka a dobře dostupným zbožím. Vybrat si proto můžete například rok starý vůz s minimálním množstvím odjetých kilometrů za velice báječnou cenu a to se rozhodně vyplatí. Auto jako nové a vy s ním můžete jezdit spokojeně a blaženě ještě mnoho dalších let. Využijte této nebo podobné nabídky. Automobily u nás najdete pro své potřeby, pro používání, do městského provozu, zkrátka máme zde různé druhy, abychom pokryli požadavky všech našich zákazníků. Vždy se jedná o prověřený automobil, který je zárukou kvality. Naši mechanici odborně zjišťují a opravují případné nedostatky, takže víme o daném voze naprosto vše od A do Z.

Nacházíme se jižně 25 km od Brna


Různé značky, různé styly

Mnoho z nás si nemůže dovolit zcela nový automobil, a proto raději sáhne po volbě z autobazaru. Všechny vozy jsou krásné a vkusné, takže proč ne? Takovýto vůz je stejně spolehlivý jako ten, který právě vyjel z tovární linky. Vybírat si můžete různé značky vozidel. Najdete zde značky: Alfa, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, DAF, Elnagh, Fiat, Ford, Hyundai, Jaguar, Kia, Lancia, Land Rover, dokonce například Moskviče z roku 1960, Lexus, Man, Mazda, Mercedes Benz, Mini Cooper, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Saab, Scania, Seat, Volkswagen, Suzuki, Toyota, Volvo a v neposlední řadě také velice známou Škodu. Sami uvidíte, že zde nabízíme velice pestrou a širokou škálu automobilů a to různých druhů. Každý typ má něco do sebe a proto si u nás můžete vybírat i podle velikosti vozu nebo podle jeho dispozic a křivek. Na výběr je z hatchbacku, sedanu, tahače, limuzíny, MPV, SUV, kupé, kombi, dostupný je také kabriolet, pick up nebo terénní vozidlo.

Vybírejte si z široké nabídky krásných a slušných automobilů za dobrou cenu


Individuální přístup a péče o zákazníka

Snažíme se uspokojit potřeby našich klientů a proto se velice rádi a ochotně přizpůsobujeme. Zajišťujeme široký výběr z vozidel a také další služby pro naše klienty. Vykupujeme vozidla za nejvyšší možnou cenu. Je možné také koupit auto na protiúčet s cenovým zvýhodněním. Pokud v nejbližší době budete přemýšlet nad koupí vozu, pak jsme rozhodně dobrou volbou. Máme u nás nejnovější a nejmodernější typy, stejně tak jako máme pracovní automobily a obyčejné, které už sice mají něco za sebou, ale pořád jsou ve výborné kondici.

Autocentrum Pohořelice s.r.o. – autobazar, který rozhodně musíte navštívitVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.autocentrumpohorelice.cz


Vydáno 21.11.2017
207 Zhlédnutí
Topováno 03.05.2018

Prověřené ojeté vozy

Prověřené ojeté vozy

Kvalitní a ověřené ojeté vozy, nabídka nadstandardních služeb, zajištění financování a havarijního pojištění

Autobazar a výkup vozidel

Autobazar a výkup vozidel

Výkup vozidel za nejvyšší možnou cenu, koupě vozu na protiúčet s cenovým zvýhodněním, komisní prodej

Záruka na ojeté vozy

Záruka na ojeté vozy

Prodloužená záruka na ojeté vozy - jistota finančního plnění při nečekané závadě vozidla