Ruční žehlení a praní košil jednotlivcům a firmám s dovozem Praha

Prádelna v Čechtické - LaKlim, s.r.o. Ruční žehlení a praní košil Praha

Ruční žehlení a praní košil jednotlivcům a firmám s dovozem Praha

Prádelna, čistírna, žehlení a mandlování i šití

Příliš mnoho oblečení, ložního prádla, přehozů a dek nebo oblečení, které vyžaduje speciální péči, sebou přináší také častější praní a žehlení. Občas je také potřebné něco zašít, zkrátit či prodloužit a vy na to nemáte čas ani trpělivost. Abyste však nepřišli o čisté a vyžehlené prádlo od oblečení až po polštáře a pracovní oděvy, stačí se obrátit na profesionály na slovo vzaté, a sice na firmu Prádelna v Čachtické – LaKlim, s.r.o. s provozem v Praze.

Prádelna Praha 4

Služby, které dopřejí více času

Firma Prádelna v Čachtické – LaKlim, s.r.o. je malá rodinná prádelna, která svoje služby zakládá na kvalitně a profesionálně odvedené práci s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi. Individuální praní a ruční žehlení včetně mandlování poskytuje péči o prádlo osobní, ložní, pracovní, firemní, stolní, prošívané deky, polštáře z dutých vláken, atd. K dalším službám patří také kompletní péče o Outdoor vybavení od praní a sušení až po čištění a profesionální impregnaci vybavení. Prádlo dokonce nemusíte vozit do prádelny osobně, protože je zajištěna i doprava. Další činností, která usnadní život zákazníkům, jsou opravy oděvů a šití dek.

Čisté prádlo je samozřejmostí


Praní a chemické čištění, žehlení i mandlování

Služby prádelny mají individuální přístup, a proto se prádlo každého zákazníka pere a čistí osobitně. Je možné použít také aviváž a škrobení, pokud si to zákazník vysloveně přeje. Jinak jsou používané kvalitní značkové produkty švýcarské firmy van Baerle, při silnějším znečištění prostředky Aqatex PE. Prádlo je skládané dle přání zákazníka a balené do PE fólie. Ohled je braný i na alergiky. Po praní a čištění následuje žehlení a mandlování. Pečlivé žehlení košil, dámských blůzek, puků na kalhotách i rukávech jako i dalšího oblečení je prováděné ručně klasickou žehličkou. Pro ložní a stolní prádlo je použité mandlování.

Dokonalé praní a žehlení


Šití a drobné opravy oděvů

Prádelna poskytuje také profesionální šití včetně drobných úprav oděvů jako například šití knoflíků, úprava délky, oprava zipu, atd. Dle požadavků zákazníka je možné ušít také deky. Vše pod rukama profesionálních švadlen.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.vyzehlenakosile.cz

Vydáno 08.11.2017
260 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Ruční žehlení a praní košil jednotlivcům a firmám s dovozem Praha

Ruční žehlení a praní košil jednotlivcům a firmám s dovozem Praha
Při tradičním ručním žehlení a praní košil se soustředíme na detaily, jakými jsou dokonalé puky na rukávech nebo správné postavení límců u košil. Vyžehlenou a provoněnou košili pověsíme na ramínko nebo podle přání zákazníka složíme a dovezeme přímo na místo určení.

Profesionální praní a žehlení pro hotely, restaurace i nemocnice

Profesionální praní a žehlení pro hotely, restaurace i nemocnice
Dokonale vyprané a vyžehlené prádlo či oblečení je důležitou součástí dobré pověsti každého hotelu, ubytovny, restaurace či nemocnice. Rodinná prádelna v Praze 4, Prádelna v Čechtické, klade velký důraz na profesionalitu a nadstandardní služby v této oblasti. Firmám i koncovým klientům poskytuje ...

Plzeňská prádelna nabízí komplexní služby a zaměstnává zdravotně postižené spoluobčany

Plzeňská prádelna nabízí komplexní služby a zaměstnává zdravotně postižené spoluobčany
Nově otevřená Domácí prádelna v Plzni, která se specializuje na praní prádla, žehlení i mandlování, je ideální ukázkou toho, jak spojit nabídku vyhledávané služby s pomocí postiženým. Firma zaměstnává především hendikepované lidi, pro které je velmi složité najít adekvátní zaměstnání s férovým ...

I košile se dá žehlit s láskou

I košile se dá žehlit s láskou
Padáte únavou a žehlení se vám kupí na hromadách? Nechte si raději vyžehlit u www.vyzehlenakosile.cz. Budete mít více času na sebe, děti a manžela. Vaše prádlo odvezeme a přivezeme, kdy a kam si určíte. Stačí zavolat a domluvit se. Nabízíme také praní, mandlování, drobné opravy prádla a odvoz ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Prádelna v Čechtické - LaKlim, s.r.o. Ruční žehlení a praní košil Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Prádelna v Čechtické - LaKlim, s.r.o.
www.vyzehlenakosile.cz
Adresa

Adresa

Čechtická 6
Praha 4 - Kamýk 143 00

info@vyzehlenakosile.cz
+420 608 283 382


Najdete nás také zde:

ARES
captcha