Jeřábnické práce s autojeřáby provádí profesionální a vyškolený tým firmy REKOS

REKOS Olomouc spol. s.r.o. Autojeřáby STEJSKAL-REKOS Olomouc

Jeřábnické práce s autojeřáby provádí profesionální a vyškolený tým firmy REKOS

REKOS Olomouc spol. s.r.o.
Autojeřáby STEJSKAL-REKOS OlomoucPronájem autojeřábů včetně řidiče

V oblasti stavebnictví a dalších činností to občas nejde bez profesionální, odborné a technické pomoci. Třeba v případě zvedání těžkých břemen, při stěhování a převozu těžkých strojů, montáží a demontáží, atd. Pokud by se vám právě teď hodil autojeřáb, valník, sklápěč, nakladač nebo traktorbagr či bourací kladivo, tak vám s tím pomůže firma REKOS Olomouc spol. s r.o.

Pronájem autojeřábů, REKOS Olomouc spol. s.r.o.

Autojeřáby a jeřábnické práce

Firma REKOS byla založena již v roce 1992. Činností firmy je především profesionálně odvedená práce pomocí autojeřábů s nosností 8-100t, doprava návěsy 27t, valníky 9t a 5t, odvoz stavební suti, šrotu kontejnerovou dopravou do 5t a sklápěcími vozidly do 11t. Další činností jsou také zemní práce stavebními stroji jako traktorbagr Komatsu a nakladač Locust, bourací kladivo DH112. Veškeré práce a řízení techniky jsou prováděné profesionálním a odborně vyškoleným personálem.

Stavební technika pro kvalitně odvedenou práci


Široký výběr moderních autojeřábů

Pronájem kvalitních a moderních autojeřábů různých druhů poskytuje firma REKOS i s profesionálním řidičem. Můžete si vybrat autojeřáby dle nosnosti i výšky zdvihu a z typů jako GROVE GMK 4100L, 4080, LIEBHERR 1060/2, 1030/2, DEMAG AC 25 CITY, TATRA AD 20T, PV3S AD 080, atd. S autojeřáby můžete vykonávat práce jako montáže a demontáže konstrukčních celků, betonových nosníků, opláštění hal, stěhování a převoz strojů, zachraňovací a vyprošťovací práce, montáže krovů, dosah na těžce dostupné místa, zvedání těžkých břemen, atd.

Autojeřáb s řidičem vždy na svém místě


Příslušenství k autojeřábům

K pronajatým autojeřábům vám firma REKOS zajistí i další příslušenství jako vidle na palety 1700kg, montážní koš, bádie na beton a sypké hmoty, vazačské služby, navigování ve špatně dostupných místech.Více informací naleznete na našich stránkách  http://autojeraby-rekos.cz


Vydáno 08.11.2017
124 Zhlédnutí
Topováno 17.12.2018