Hagemann a.s. Závod Opava

Valníkové a skříňové nástavby na všechny typy aut

Hagemann a.s.
Závod OpavaProdej nových nákladních vozů AVIA

Kdo by si nepamatoval starou dobrou značku nákladních vozidel AVIA? Zlatá česká tradice, která naštěstí dostala nový kabát a pokračuje dál ve své tradici. A za to můžeme být vděční společnosti Hagemann a.s., která znovu vozy značky AVIA prodává jako autorizovaný prodejce.

Nákladní vozidla AVIA, Hagemann a.s.

Výroba, prodej, servis i montáže nákladních vozidel

Historie společnosti Hagemann a.s. sahá až do daleké minulosti, a sice do roku 1932, kdy začala její opravárenská činnost automobilů a také prodej a servis. Několikrát změnila majitele i jméno a v roce 1991 získala název Hagemann a pod tímto názvem působí až po současnost. Výrobní program společnosti spočívá v opravách motorů a opravách, prodeji a servisu nákladních automobilů a v dalších činnostech jako výroba a servis užitkových nástaveb, vozidla vlastní konstrukce, montáže doplňků a příslušenství, atd. Firma je držitelem certifikátu EN ISO 9001:2008.

Firma, která má historii i současnost


Autorizovaný dealer vozidel AVIA

Další ukázkovou produkcí společnosti jsou nové nákladní vozy AVIA. Společnost Hagemann a.s. je opět prodává a jedná se o špičkového autorizovaného prodejce nákladních vozů AVIA včetně špičkového a autorizovaného servisu. A co víc, na přání zákazníka dokážou tento vůz kvalitně upravit na míru požadavkům. Co se týká historického vývoje značky AVIA, tak v ČR má značka velkou tradici, po které přišla značka DAEWOO. Továrnu následně koupili Indové a výroba se zcela zastavila. Naštěstí v současné době výrobu opět rozjel holding pana Strnada Czechoslovak group a AVIA je znovu ve výrobě a prodeji a navazuje na tradiční a kvalitní značky.

AVIA znovu na scéně


Kompletní modelová řada AVIA

Se značkou AVIA se můžete těšit na kompletní modelovou řadu, která obsahuje širokou paletu verzí s různými hmotnostmi vozidel i motorů, kabin a rozvorů a jsou vhodné pro jakýkoliv druh přepravy materiálů v oblasti středně těžkých nákladních vozidel. Modelová řada AVIA D75-D120 4x4.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.hagemann.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Hagemann Opava: Užitkové nástavby vozidel, vestavby i přestavby

Hagemann Opava: Užitkové nástavby vozidel, vestavby i přestavby

Potřebujete kvalitní nástavbu či vestavbu vozidla? Obraťte se na společnost Hagemann a.s., která patří k nejvýznamnějším výrobcům užitkových nástaveb v České republice. V našem širokém sortimentu najdete nejrůznější nástavby na všechny druhy podvozků. Nástavby vyrobíme dle přání zákazníka s ohledem na jeho potřeby a požadavky. Provádíme také užitkové vestavby a přestavby.

Vydáno 08.11.2016Vydáno 08.11.2017
212 Zhlédnutí
Topováno 09.02.2018