Maloobchodní prodej hutního materiálu, především uzavřené, otevřené i speciální profily

JIRY spol. s r.o. Hutní materiál – velkoobchod, maloobchod

Maloobchodní prodej hutního materiálu, především uzavřené, otevřené i speciální profily

Velkoobchod a maloobchod hutním materiálem

Hutní materiál je zboží, které spočívá v sortimentu například otevřených a uzavřených profilů, topenářských trubek, konstrukční, tažené ocele, stavební i betonářské, atd. Takový sortiment vyžaduje odborníky na slovo vzaté, kteří nejen prodávají, ale také umí poradit a poskytnout i další služby. A přesně takové předpoklady poskytuje firma JIRY spol. s r.o. se sídlem v Chlumci nad Cidlinou.

Velkoobchod a maloobchod hutním materiálem, JIRY spol. s r.o.

Prodej hutního materiálu nejen v oblasti východních Čech

Společnost JIRY začínala svoji činnost již v roce 1990 pod názvem JIRY-Jiří Ryba a od roku 1998 působí na trhu pod současným názvem JIRY spol. s r.o. V současné době se společnost pyšní skladovými a prodejními prostory o rozloze 13 000 m2 a má pevné postavení na trhu v prodeji hutních materiálů. A to nejen v oblasti východních Čech, ale okruh odběratelů přesahuje již hranice ČR. Poskytuje také dopravu hutního materiálu v rámci celé ČR.

Prodej hutních materiálů na pevném základu


Široký sortiment hutního materiálu

Velkoobchod a maloobchod firmy poskytuje široké spektrum hutního materiálu jako otevřené i uzavřené profily a to od speciálních přes čtyřboké, oválné až po omega a mnohé další. Dále jsou to topenářské trubky od bezešvých přes pozinkované až po oplášťované, konstrukční, plochá a tažená ocel, úhelníky, ocelové plechy, stavební profilová a betonářská ocel, atd. Materiál je dokonce možné objednat telefonicky a o zbytek se firma postará.

Široký sortiment plní požadavky zákazníků


Kompletní dodávka hutního materiálu

Zákazník hutní materiál objedná a firma JIRY spol. s r.o. se postará o dopravu přes 1000kg v rámci regionu východních Čech zdarma a po celé ČR za režijní ceny. Dále firma poskytuje různé množstevní slevy, dělení materiálů dle požadavků zákazníka pomocí acetylenu nebo pásovou pilou, možnost uzavírání celoročních smluv a termínovaných dodávek, dodací lhůty do 2 dnů a 100% záruka zastřešení skladového materiálu.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.jiry.cz/

Vydáno 08.11.2017
955 Zhlédnutí
Topováno 21.06.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Potřebujete hutní materiál? Zavolejte firmě JIRY, do dvou dnů bude u vás

Potřebujete hutní materiál? Zavolejte firmě JIRY, do dvou dnů bude u vás
Hutní materiál nachází využití v široké škále odvětví. Využívají jej drobní živnostníci, velké firmy i koncoví klienti. Společnost JIRY, s.r.o. se sídlem v Chlumci nad Cidlinou se zabývá velkoobchodním i maloobchodním prodejem hutního materiálu a nabízí nadstandardní služby pro své klienty.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA JIRY spol. s r.o. Hutní materiál – velkoobchod, maloobchod
WEBOVÁ STRÁNKA
JIRY spol. s r.o.
www.jiry.cz
Adresa

Adresa

Zápečská 63/II
Chlumec nad Cidlinou 503 51

info@jiry.cz
+420 495 485 227


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha