PUBLICITARIA Praha, spol. s r.o.
Venkovní - outdoorová reklama
Navigační systémy na sloupech veřejného osvětlení od PUBLICITARIA Praha

Společnost Publicitaria Praha nabízí už 25 let svým klientům možnost vytvoření navigačních systémů na sloupech veřejného osvětlení v celé řadě měst a obcí v České republice. I v době GPS navigace tato služba neztratila na svém významu a je o ni stále zájem.

Publicitaria Praha: navigační systémy

Navigační panely na sloupech

Navigační panely umístěné na sloupech doplněné o panely na samostatných sloupcích ideálně spojují vlastní reklamu a informačně-orientační prvek. Panely mají sice různé rozměry podle pravidel stanovených jednotlivými Městskými úřady, ale vždy je důležité zvolit jejich správnou grafickou podobu. Ideální je jednoduchá grafika obsahující název, logo, směrovou šipku se vzdáleností a adresu cíle (hotel, restaurace, obchodní centrum, čerpací stanice, automobilový servis, cestovní kancelář, atd). Při vytváření navigací je třeba vzít v úvahu i současnou legislativu a podmínky obce či města.

Navigační systémy


Publicitaria Praha: navigační systémy

Publicitaria Praha poskytuje tuto službu komplexně od výběru vhodných míst přes vytvoření grafické podoby panelů, vlastní realizaci, vyřízení všech potřebných povolení a údržbu. Dlouholetá spolupráce s mnoha našimi klienty je dokladem toho, že tato služba je užitečná a stále oblíbená.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.publicitaria.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Kompletní služby v oblasti reklamy – od venkovní reklamy po výrobu reklamních předmětů

Kompletní služby v oblasti reklamy – od venkovní reklamy po výrobu reklamních předmětů

Přinášíte-li svému okolí sebelepší produkt či službu, bez dobře cílené reklamy svůj potenciál využíváte jen částečně. Společnost PUBLICITARIA Praha působí na českém trhu již od roku 1992 a má bohaté zkušenosti s různými typy reklamy a propagace. Díky profesionálům v mnoha oblastech zajistí efektivní venkovní reklamu, internetovou reklamu, ale také výrobu reklamních předmětů či tisk.

Vydáno 14.11.2016Vydáno 13.11.2017
94 Zhlédnutí
Topováno 08.07.2019

Venkovní reklama

Venkovní reklama

Venkovní reklama, reklamní poutače a navigace na sloupech veřejného osvětlení

Kampaně a navigační systémy

Kampaně a navigační systémy

Venkovní reklama pomocí kampaní, navigační systémy na reklamních poutačích

Volné reklamní plochy

Volné reklamní plochy

Volné reklamní plochy při atraktivních akcích na Autodromu Most