Jak se zbavit dluhů?

Jakékoliv dluhy, ať se pohybují ve vyšších nebo nižších částkách jsou vždy velký problém. Obzvláště, když se přidají nějaké ty exekuce. Člověk nespí, nejí, láme si hlavu nad tím, jak celou situaci vyřešit a nic ho nenapadá. V rodině se jenom hádáte a to přispívá k nespavosti a často i k zdravotním problémům, jakými jsou žaludeční obtíže a mnohé další příznaky. Zbavte se těchto symptomů jednou pro vždy!

Jak se zabavit dluhů, Insolvenční správce

Začněte znovu žít

Všichni máme právo na druhou šanci. Pokud jste se i Vy rozhodli se svým životem něco udělat a celou situaci chcete změnit, pak se obraťte na odborníky v naší firmě. Každá situace má řešení, i když se zdá být neřešitelná. Jistě spolu nějaké řešení vymyslíme. U nás máte možnost celou svou situaci začít řešit.

Podívejte se na vymezení některých pojmů, abyste byli ještě více v obraze a mohli pochopit danou problematiku do detailů


Využijte svých možností

Insolvenční správce pomáhá lidem dostat se z těchto potíží. Pokud chcete svou nepříznivou situaci řešit, využijte možnost institutu oddlužení dle insolvenčního zákona. Institut oddlužení umožňuje, opět vstoupit do ekonomického života, uhradíte jenom 30% ze svých dluhů, stopnou se úroky z prodlení, poplatků a jiné sankce.

S námi máte zajištěný profesionální přístup, bohaté zkušenosti, první konzultaci zdarma, diskrétnost a veškerý poradenský servis zdarma


Stop dluhům

Nechejte si pomoci. Jakmile uděláte první krok a přiznáte si, že máte opravdu problémy a potřebujete pomoci, pak jste na dobré cestě. Obraťte se na profesionály a nechejte si pomoci. Nečekejte až na to nejhorší, že skončíte v úpadku.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.insolvence-cr.com

Vydáno 11.11.2017
529 Zhlédnutí
Topováno 28.04.2020
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Insolvenční správce Ing. Tomáš Poláček
WEBOVÁ STRÁNKA
Insolvenční správce
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Na Hradbách 18
Ostrava - Moravská Ostrava 702 00

polacek@taxett.cz
+420 604 256 496


Najdete nás také zde:

ARES
captcha