OCELSERVIS CZ, s.r.o.Hutní materiál Pardubice – velkoobchod

Hutní materiál se používá v mnohých odvětvích výroby, například ve strojírenství, stavebnictví i dalším průmyslu. Pokud hledáte společnost, od které můžete hutní materiál odebírat, pak se obraťte na naší firmu Ocelservis.

Hutní materiál, OCELSERVIS CZ, s.r.o.

O společnosti

Snažíme se vyhovět všem našim zákazníkům. Zejména splňujeme vysoké nároky z oblasti strojírenství, stavebnictví, chemického průmyslu, výroby energetických zařízení a týká se to také mnohých dalších oborů. Působení na trhu nám umožňuje spolupráci s tuzemskými i zahraničními partnery a to zejména se světovými výrobci nebo distributory.

Sídlo firmy se nachází v Pardubicích stejně tak jako naše sklady s širokou nabídkou


Hutní materiál

Zajistíme jakýkoliv hutní materiál. Součásti dodávky bývá také materiálový certifikát. Prodáváme ocelové plechy ze svitků a to v různých jakostech, pozinkované plechy, ocelové plechy. Dále kvarto plechy, plechy z konstrukčních ocelí, profily ve dvou jakostech, ocelové trubky, kruhovou ocel, plochou ocel, čtvercovou ocel, širokou ocel a uzavřené profily takzvané jekly.

Máme široké skladové zásoby, a proto můžeme okamžitě reagovat a splnit vaše přání. Vybírejte z širokého sortimentu materiálů


Poskytujeme také různé služby

V oblasti služeb se snažíme vždy vyjít vstříc požadavkům zákazníků. Jsme schopni zajistit a zrealizovat zkoušky ultrazvukem, nezávislé přejímky, tryskání plechů a profilů, výrobu tvarových výpalků a to včetně obrábění, dělení materiálu, zajištění dopravy až na místo určení včetně nadměrných nákladů a to jak po ČR, tak i do zemí EU. Zařídíme i velice rychlou expresní dodávku dle domluvy.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.ocelservis.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Hutní materiál Pardubice – rozšíření sortimentu jen pro vás

Hutní materiál Pardubice – rozšíření sortimentu jen pro vás

Firma OCELSERVIS CZ, dodavatel hutních materiálů, flexibilně reaguje na potřeby svých klientů. Proto své portfolio hutního materiálu v Pardubicích neustále rozšiřuje o nové produkty. Společnost poskytuje komplexní služby v oblasti nákupu, prodeje, skladování a úpravy hutního materiálu, přičemž součástí každé dodávky je materiálový certifikát dle platných norem.

Vydáno 05.12.2016
Ocelové plechy, trubky a další hutní materiál od firmy OCELSERVIS CZ

Ocelové plechy, trubky a další hutní materiál od firmy OCELSERVIS CZ

Potřebujete tenké či tlusté ocelové plechy nebo jiný hutní materiál? V tom případě navštivte východočeské Pardubice a seznamte se s širokou nabídkou, kterou najdete ve skladech firmy OCELSERVIS CZ. Na výběr zde toho budete mít opravdu hodně – ocelové plechy válcované za studena i za tepla, svařované i bezešvé ocelové trubky i další hutní materiály. Předností firmy OCELSERVIS CZ je rychlé a spolehlivé dodání zboží a nabídka kvalitního certifikovaného materiálu.

Vydáno 10.11.2015
Spojení společností OCELSERVIS CZ A STEELCOM  CZ zaručuje mnohá vylepšení

Spojení společností OCELSERVIS CZ A STEELCOM CZ zaručuje mnohá vylepšení

Hutní materiál pro využití v mnoha odvětvích průmyslu nyní nakoupíte za ještě výhodnějších podmínek díky spojení dvou významných společností na českém trhu s ocelovými komponenty. Spolehněte se na kvalitu produktů i pestré nabídky služeb pro vaše pohodlí a spokojenost.

Vydáno 17.12.2013Vydáno 12.11.2017
192 Zhlédnutí
Topováno 04.03.2019