Podlahy - koberce, PVC a vinyl, laminátové, dřevěné i další druhy

Firma STRNAD podlahy, dveře s.r.o. prodává nejrůznější typy podlahových krytin. Soustřeďují se také na dveře a zárubně. Najdete zde krásně barevné koberce, dětské, veselé, ale i elegantní a důstojné. Mezi další se řadí praktické PVC a vinyl. Samozřejmostí jsou i dřevěné podlahy, ale máme také podlahy na terasy.

Koberce, STRNAD podlahy, dveře s.r.o.

U nás najdete nejenom běžné koberce a PVC ale i gobelíny a mnoho dalšího

Dřevěné podlahy, interiérové dveře včetně dveřního kování i zajímavé gobelíny, to všechno skýtá naše nabídka. Máme koberce kusové, běhouny, dětské typy, smyčkové, s potiskem, průmyslové, střižené a mnoho dalších. Naši prodejnu najdete v Rohovládově Bělé, kde si děti mohou hrát v dětském koutku, zatímco Vy si budete vybírat z široké škály výrobků.

Prodejny podlah a koberců najdete v Kolíně, Přelouči a Rohovládové Bělé


Široká škála, moderní, praktické, nadčasové

Máte raději teplý, měkoučký a příjemný koberec? Nebo naopak dáváte přednost praktičtějšímu PVC? Jakmile máme děti, volíme praktické typy podlah, protože s dětmi si užijeme tolik radosti, že jim musíme přizpůsobit i domácnost. Měkoučký koberec se hodí tam, kde si děti hrají, naopak tam, kde papají, je lepší mít podlahu, kterou snadno při vylití dobroty nebo vysypání oběda, jen lehce setřete a nemusíte si s tím dělat starosti.

Podlaha je základem každé domácnosti


Podlahy i pokládáme

Nejenom, že podlahy prodáváme, ale my Vám je také odborně položíme. Zaměřujeme se na města, jakým jsou Pardubice, Hradec Králové a Přelouč, ale k dispozici jsme pro Vás i po celém východočeském kraji.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.strnad-koberce.cz

Vydáno 12.11.2017
640 Zhlédnutí
Topováno 15.09.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Podlahy jako PVC, vinyl, dřevo i koberce najdete u firmy Strnad

Podlahy jako PVC, vinyl, dřevo i koberce najdete u firmy Strnad
Nové podlahy i koberce mohou výrazně změnit a vylepšit každý prostor. Pokud se i vy pouštíte do renovací a zatím nevíte, kde si krásné podlahy vybrat, rozhodně vyzkoušejte specializovanou prodejnu Strnad s rozlohou 1000 m2. Skladem mají velké množství zboží, takže nemusíte čekat dlouhé dny na jeho ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA STRNAD podlahy, dveře s.r.o. Koberce Strnad
WEBOVÁ STRÁNKA
STRNAD podlahy, dveře s.r.o.
www.strnadkoberce.cz
Adresa

Adresa

Rohovládova Bělá 143
Rohovládova Bělá 533 43

podlahy@strnad-koberce.cz
+420 466 942 142


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha