Výhodný prodej - bytové koberce, zátěžové koberce, běhouny

STRNAD podlahy, dveře s.r.o. Koberce Strnad

Výhodný prodej - bytové koberce, zátěžové koberce, běhouny

STRNAD podlahy, dveře s.r.o.
Koberce StrnadPodlahy - koberce, PVC a vinyl, laminátové, dřevěné i další druhy

Firma STRNAD podlahy, dveře s.r.o. prodává nejrůznější typy podlahových krytin. Soustřeďují se také na dveře a zárubně. Najdete zde krásně barevné koberce, dětské, veselé, ale i elegantní a důstojné. Mezi další se řadí praktické PVC a vinyl. Samozřejmostí jsou i dřevěné podlahy, ale máme také podlahy na terasy.

Koberce, STRNAD podlahy, dveře s.r.o.

U nás najdete nejenom běžné koberce a PVC ale i gobelíny a mnoho dalšího

Dřevěné podlahy, interiérové dveře včetně dveřního kování i zajímavé gobelíny, to všechno skýtá naše nabídka. Máme koberce kusové, běhouny, dětské typy, smyčkové, s potiskem, průmyslové, střižené a mnoho dalších. Naši prodejnu najdete v Rohovládově Bělé, kde si děti mohou hrát v dětském koutku, zatímco Vy si budete vybírat z široké škály výrobků.

Prodejny podlah a koberců najdete v Kolíně, Přelouči a Rohovládové Bělé


Široká škála, moderní, praktické, nadčasové

Máte raději teplý, měkoučký a příjemný koberec? Nebo naopak dáváte přednost praktičtějšímu PVC? Jakmile máme děti, volíme praktické typy podlah, protože s dětmi si užijeme tolik radosti, že jim musíme přizpůsobit i domácnost. Měkoučký koberec se hodí tam, kde si děti hrají, naopak tam, kde papají, je lepší mít podlahu, kterou snadno při vylití dobroty nebo vysypání oběda, jen lehce setřete a nemusíte si s tím dělat starosti.

Podlaha je základem každé domácnosti


Podlahy i pokládáme

Nejenom, že podlahy prodáváme, ale my Vám je také odborně položíme. Zaměřujeme se na města, jakým jsou Pardubice, Hradec Králové a Přelouč, ale k dispozici jsme pro Vás i po celém východočeském kraji.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.strnad-koberce.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Podlahy jako PVC, vinyl, dřevo i koberce najdete u firmy Strnad

Podlahy jako PVC, vinyl, dřevo i koberce najdete u firmy Strnad

Nové podlahy i koberce mohou výrazně změnit a vylepšit každý prostor. Pokud se i vy pouštíte do renovací a zatím nevíte, kde si krásné podlahy vybrat, rozhodně vyzkoušejte specializovanou prodejnu Strnad s rozlohou 1000 m2. Skladem mají velké množství zboží, takže nemusíte čekat dlouhé dny na jeho dodání.

Vydáno 21.01.2016Vydáno 12.11.2017
583 Zhlédnutí
Topováno 15.09.2018