Pohřební služba - smuteční obřady, pohřby, kremace

MARIE - pohřební služba Opava s.r.o.

Pohřební služba - smuteční obřady, pohřby, kremace

Nová novela zákona o pohřebnictví

MARIE - pohřební služba Opava s.r.o. se snaží pomáhat všem pozůstalým a příbuzným se všemi náležitosti pohřbu. Bohužel je to součást lidského života. Zařídíme, aby rozloučení bylo vždy důstojné. Snažíme se o hladký průběh, aby vše proběhlo decentně a bez zbytečných komplikací.

Rakve Opava, MARIE - pohřební služba Opava s.r.o.

Oblast pohřebnictví je hodně diskutovatelné téma

Nejenom pro média ale také pro širokou veřejnost. Novela zákona o pohřebnictví je platná od 1.9.2017. Tato novela umožňuje větší dohled nad průběhem posledních věcí člověka. Týká se to nejenom kontrolních orgánů, ale také široké veřejnosti, především pozůstalých. Naše pohřební služba proto pracuje v souladu se zákonem o pohřebnictví.

Pohřební služba MARIE – Opava


Novela zákona

U nás je řádně a podrobně vedena evidence v knihách úmrtí a to už od převzetí zesnulého až po jeho uložení do hrobu či odevzdání pracovníkům krematoria. Používáme výhradně celodřevěné rakve a jejich vybavení je čistě českého původu od českých výrobců. Zesnulí jsou po celou dobu uloženi v nejmodernějším chladícím zařízení a jsou transportováni výhradně speciálními vozidly.

Poskytujeme kompletní služby – oznámení, tisk, hudbu, kněz, převoz, potvrzení, kytice, výkop hrobu, průvod vozidly, nosiče rakve a další


Dobré i to špatné

Novela zákona s sebou přináší mnoho pozitivního, avšak i větší administrativní zátěž pro pohřební služby. Proto je žádoucí, aby si pozůstalí rezervovali čas dostatečně dlouhý k tomu, aby mohly být vyřízeny všechny potřebné náležitosti a samotný průběh posledního rozloučení proběhl tak, jak bylo jejich přáním.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://psmarie.cz

Vydáno 12.11.2017
335 Zhlédnutí
Topováno 10.03.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Pohřební služba MARIE zařídí kompletní pohřeb i záležitosti okolo něj

Pohřební služba MARIE zařídí kompletní pohřeb i záležitosti okolo něj
Úmrtí blízkého člověka stojí každého spoustu psychického vypětí. Abyste měli alespoň vyřizování všech potřebných náležitostí jednodušší, je tu MARIE – pohřební služba Opava s.r.o.. Ta zajišťuje pohřby, převozy zesnulých z celé ČR i zahraničí a další služby z oblasti pohřebnictví.

Pohřební služba MARIE - v těžkých chvílích vám podáme pomocnou ruku

Pohřební služba MARIE -  v těžkých chvílích vám podáme pomocnou ruku
Se ztrátou milované osoby se dá vyrovnat jen těžko. To poslední, co pro zesnulého můžete udělat je ale to, že mu zajistíte důstojný pohřeb podle jeho představ. S tím vám pomůže pohřební služba MARIE Opava. V obtížných životních chvílích vám podáme pomocnou ruku, pomůžeme vám vyřídit celý pohřeb a ...

Zařiďte důstojné poslední rozloučení pro své blízké. Pohřební služba Marie vám to umožní

Zařiďte důstojné poslední rozloučení pro své blízké. Pohřební služba Marie vám to umožní
Ať se nám to líbí nebo ne, smrt neodmyslitelně patří k našim životům a dříve nebo později se s ní setká každý z nás. Úmrtí člena rodiny nebo jiné blízké osoby je přesto vždy velmi bolestnou zkušeností. Právě ve chvílích největšího smutku je tu pro vás Pohřební služba MARIE z Opavy.
PODSTRÁNKY

Pohřební služby

Pohřební služby
Komplexní služby v oblasti pohřebnictví i pohotovostní převozy zemřelých

Kremace

Kremace
Kremační služby, rozloučení s urnou, individuální i organizované vsypy

Smuteční síně

Smuteční síně
Smuteční obřadní síně pro důstojné a klidné rozloučení se zesnulými
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MARIE - pohřební služba Opava s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
MARIE - pohřební služba Opava s.r.o.
psmarie.cz
Adresa

Adresa

Purkyňova 6
Opava 746 01

info@psmarie.cz
+420 553 716 189


Najdete nás také zde:

ARES
captcha