Projekce a montáž vzduchotechniky i klimatizace

Naše firma INTERKLIMA spol. s r.o. Vám v tomto oboru se vším pomůže. Zařízení navrhneme, odborně poradíme, zařídíme projekci a vzduchotechniku dodáme a namontujeme. Ať jde čistě o klimatizaci na chlazení, topení a chlazení, větrání nebo jiný typ větrání.

Vzduchotechnika a klimatizace, INTERKLIMA spol. s r.o.

Spolehlivě a věcně

Naše firma se specializuje na projekci zařízení, navrhneme vždy optimální řešení, které bude v souladu s danými požadavky, a snažíme se také o to, aby zařízení nebylo energetiky náročné, ale právě naopak, aby z něj měli všichni užitek. Pro montáž máme veškeré vlastní vybavení, jako jsou nákladní a dodávkové vozy, autogenní soupravy, elektrosvářečky, závitořezy, pily, ohýbačky, bourací kladiva a mnohé další.

Vzduchotechnika a klimatizace pro každé pracoviště


Dodáme materiál a vykonáme veškerou práci

Spolupracujeme jak na malých, tak i na větších projektech. Zařízení můžete požadovat do domu, bytu, kanceláře, WC, koupelny, zde se hodí jak zařízení pro klimatizace tak také zařízení pro větrání, ale disponujeme i jiným vybavením, které se hodí do dílen, kanceláří, provozů, obchodů nebo jakýchkoliv jiných podniků. Zajistíme větrání, vzduchotechniku nebo klimatizace pro výrobní haly i obchody.

Snažíme se o energetickou nenáročnost a úsporu


Máme zkušenosti i s projektováním složitých staveb

Zajistíme vzduchotechniku pro obytné domy, hotely, bazény, nemocnice, kulturní zařízení, svařovny, velkokapacitní kuchyně a mnohé další objekty. Mezi další výhody spadá záruka nejméně 60 měsíců. Dále zajistíme smluvní záruční i pozáruční servis a veškeré opravy zařízení.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.interklima.cz

Vydáno 12.11.2017
55 Zhlédnutí
Topováno 07.07.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Interklima: komplexní dodávky vzduchotechniky a klimatizace

Interklima: komplexní dodávky vzduchotechniky a klimatizace
Vzduchotechnika, klimatizace, chlazení a větrání. To jsou obory, kterými se zabývá firma Interklima spol. s r.o.. Postaráme se o komplexní dodávky klimatizačních systémů jak pro chlazení technologických zařízení, tak i pro úpravu vzduchu v provozech a na pracovištích.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA INTERKLIMA spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
INTERKLIMA spol. s r.o.
www.interklima.cz
Adresa

Adresa

Semtín 92
Pardubice 533 53

interklima@interklima.cz
+420 603 930 411


Najdete nás také zde:

ARES
captcha