K&T SYSTÉM, s.r.o.

Zateplování obvodových plášťů budov, fasád, tepelná izolace

K&T SYSTÉM, s.r.o.Stavební práce a stavební materiál Kutná Hora

Stavění, budování, opravy i zateplování, to všechno vyžaduje kvalitní materiály, moderní technologii a profesionální přístup. Každá profesionální pomoc se hodí včetně odborných konzultací a dalšího poradenství. A abyste pro několik věcí nemuseli na několik různých míst, tak vše pod jednou střechou poskytuje firma K&T SYSTÉM, s.r.o. se sídlem v Kutné Hoře.

Stavební práce a stavební materiál, K&T SYSTÉM, Kutná Hora

Dlouholeté zkušenosti v oblasti stavebnictví

Firma K&T SYSTÉM, s.r.o. sídlí v Kutné Hoře a má na trhu tradici již od roku 1992. Firma s dlouholetými zkušenostmi, která působí jako maloobchod a velkoobchod stavebních materiálů, provádí stavební práce s využitím moderní technologie, nákladní dopravy a kvalifikovaného personálu a další činnosti je zateplování budov. Vše je budováno s použitím vlastních finančních prostředků a zákazníci mají záruku plnění závazků firmy. Působí pro oblast Kutná Hora a také Čáslav, Kolín nebo Praha a okolí.

Široký sortiment stavebního materiálu


Kompletní i dílčí stavební práce, zateplování

Do obsahu služeb firmy patří kompletní, ale také dílčí stavební práce. Jedná se o výstavbu domů, průmyslových objektů, bytových domů a také rekonstrukce, půdní vestavby, přístavby a přestavby bytů. Další činností je zateplování budov včetně kompletního servisu. Veškeré práce jsou prováděné na základě odborné konzultace a s kompletním návrhem řešením a v případě potřeby se zajištěním certifikací a revizí. Dle potřeb zákazníka firma provádí také řemeslnické práce, ekologickou likvidaci odpadů vzniklých při stavebních pracích, zajišťuje inženýrskou činnost a poskytuje poradenství v oblasti stavební činnosti.

Stavební a řemeslné práce všeho druhu


Široký sortiment stavebního materiálu

Obchodní činnost firmy je zaměřena na prodej kvalitních stavebních materiálů jak firmám, tak i konečným zákazníkům a v případě potřeby i s dopravou. Jedná se o zdící materiály, tepelné izolace, hutní materiály, malty, lepidla, omítky, obklady a dlažby, dřevěné a plastové okna, vnitřní a venkovní dveře a mnoho dalšího.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.ktsystem.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


O zateplení rodinných, bytových i panelových domů se postará firma K&T SYSTÉM

O zateplení rodinných, bytových i panelových domů se postará firma K&T SYSTÉM

Přemýšlíte nad tím, jak snížit výdaje za topení? Tím nejlepším řešením je zateplení vašeho domu, díky kterému výrazně ušetříte. Vnější dodatečná tepelná izolace vám totiž pomůže snížit spotřebu energie až o třetinu. Zateplení budov by ale měla provádět jen kvalitní a renomovaná firma. Pokud bydlíte v okolí Kutné Hory, Kolína či Čáslavi, tak neváhejte využít služeb firmy K&T SYSTÉM, která se už více než 20 let zabývá zateplovacími systémy a kromě jiného nabízí i bezplatné poradenství.

Vydáno 17.12.2015
Zateplení budov od profesionálů z K&T SYSTÉM Kutná Hora

Zateplení budov od profesionálů z K&T SYSTÉM Kutná Hora

Ať už bydlíte v rodinném či panelovém domě nebo vlastníte průmyslový objekt, investice do tepelné izolace se vyplatí v každém případě. Výdaje spojené s vytápěním rostou každým rokem. Kvalitně provedené zateplení nemovitosti vám přinese významnou úsporu peněz a vaše obydlí navíc může být i mnohem hezčí. Společnost K&T SYSTÉM zařídí a provede vše potřebné.

Vydáno 15.11.2016Vydáno 15.11.2017
63 Zhlédnutí
Topováno 08.09.2018