Stavební práce a stavební materiál Kutná Hora

Stavění, budování, opravy i zateplování, to všechno vyžaduje kvalitní materiály, moderní technologii a profesionální přístup. Každá profesionální pomoc se hodí včetně odborných konzultací a dalšího poradenství. A abyste pro několik věcí nemuseli na několik různých míst, tak vše pod jednou střechou poskytuje firma K&T SYSTÉM, s.r.o. se sídlem v Kutné Hoře.

Stavební práce a stavební materiál, K&T SYSTÉM, Kutná Hora

Dlouholeté zkušenosti v oblasti stavebnictví

Firma K&T SYSTÉM, s.r.o. sídlí v Kutné Hoře a má na trhu tradici již od roku 1992. Firma s dlouholetými zkušenostmi, která působí jako maloobchod a velkoobchod stavebních materiálů, provádí stavební práce s využitím moderní technologie, nákladní dopravy a kvalifikovaného personálu a další činnosti je zateplování budov. Vše je budováno s použitím vlastních finančních prostředků a zákazníci mají záruku plnění závazků firmy. Působí pro oblast Kutná Hora a také Čáslav, Kolín nebo Praha a okolí.

Široký sortiment stavebního materiálu


Kompletní i dílčí stavební práce, zateplování

Do obsahu služeb firmy patří kompletní, ale také dílčí stavební práce. Jedná se o výstavbu domů, průmyslových objektů, bytových domů a také rekonstrukce, půdní vestavby, přístavby a přestavby bytů. Další činností je zateplování budov včetně kompletního servisu. Veškeré práce jsou prováděné na základě odborné konzultace a s kompletním návrhem řešením a v případě potřeby se zajištěním certifikací a revizí. Dle potřeb zákazníka firma provádí také řemeslnické práce, ekologickou likvidaci odpadů vzniklých při stavebních pracích, zajišťuje inženýrskou činnost a poskytuje poradenství v oblasti stavební činnosti.

Stavební a řemeslné práce všeho druhu


Široký sortiment stavebního materiálu

Obchodní činnost firmy je zaměřena na prodej kvalitních stavebních materiálů jak firmám, tak i konečným zákazníkům a v případě potřeby i s dopravou. Jedná se o zdící materiály, tepelné izolace, hutní materiály, malty, lepidla, omítky, obklady a dlažby, dřevěné a plastové okna, vnitřní a venkovní dveře a mnoho dalšího.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.ktsystem.cz

Vydáno 15.11.2017
72 Zhlédnutí
Topováno 21.09.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

O zateplení rodinných, bytových i panelových domů se postará firma K&T SYSTÉM

O zateplení rodinných, bytových i panelových domů se postará firma K&T SYSTÉM
Přemýšlíte nad tím, jak snížit výdaje za topení? Tím nejlepším řešením je zateplení vašeho domu, díky kterému výrazně ušetříte. Vnější dodatečná tepelná izolace vám totiž pomůže snížit spotřebu energie až o třetinu. Zateplení budov by ale měla provádět jen kvalitní a renomovaná firma. Pokud bydlíte ...

Zateplení budov od profesionálů z K&T SYSTÉM Kutná Hora

Zateplení budov od profesionálů z K&T SYSTÉM Kutná Hora
Ať už bydlíte v rodinném či panelovém domě nebo vlastníte průmyslový objekt, investice do tepelné izolace se vyplatí v každém případě. Výdaje spojené s vytápěním rostou každým rokem. Kvalitně provedené zateplení nemovitosti vám přinese významnou úsporu peněz a vaše obydlí navíc může být i mnohem ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA K&T SYSTÉM, s.r.o. Kompletní stavební materiály Kutná Hora
WEBOVÁ STRÁNKA
K&T SYSTÉM, s.r.o.
www.ktsystem.cz
Adresa

Adresa

Turkaňk 44
Kutná Hora - Sedlec 285 32

ktsystem@tiscali.cz
+420 327 571 985


Najdete nás také zde:

ARES
captcha