K&T SYSTÉM, s.r.o.

Vydáno 15.11.2017
56 Zhlédnutí
Topováno 08.06.2018

Stavební práce a stavební materiál Kutná Hora

Stavění, budování, opravy i zateplování, to všechno vyžaduje kvalitní materiály, moderní technologii a profesionální přístup. Každá profesionální pomoc se hodí včetně odborných konzultací a dalšího poradenství. A abyste pro několik věcí nemuseli na několik různých míst, tak vše pod jednou střechou poskytuje firma K&T SYSTÉM, s.r.o. se sídlem v Kutné Hoře.

Stavební práce a stavební materiál, K&T SYSTÉM, Kutná Hora

Dlouholeté zkušenosti v oblasti stavebnictví

Firma K&T SYSTÉM, s.r.o. sídlí v Kutné Hoře a má na trhu tradici již od roku 1992. Firma s dlouholetými zkušenostmi, která působí jako maloobchod a velkoobchod stavebních materiálů, provádí stavební práce s využitím moderní technologie, nákladní dopravy a kvalifikovaného personálu a další činnosti je zateplování budov. Vše je budováno s použitím vlastních finančních prostředků a zákazníci mají záruku plnění závazků firmy. Působí pro oblast Kutná Hora a také Čáslav, Kolín nebo Praha a okolí.

Široký sortiment stavebního materiálu


Kompletní i dílčí stavební práce, zateplování

Do obsahu služeb firmy patří kompletní, ale také dílčí stavební práce. Jedná se o výstavbu domů, průmyslových objektů, bytových domů a také rekonstrukce, půdní vestavby, přístavby a přestavby bytů. Další činností je zateplování budov včetně kompletního servisu. Veškeré práce jsou prováděné na základě odborné konzultace a s kompletním návrhem řešením a v případě potřeby se zajištěním certifikací a revizí. Dle potřeb zákazníka firma provádí také řemeslnické práce, ekologickou likvidaci odpadů vzniklých při stavebních pracích, zajišťuje inženýrskou činnost a poskytuje poradenství v oblasti stavební činnosti.

Stavební a řemeslné práce všeho druhu


Široký sortiment stavebního materiálu

Obchodní činnost firmy je zaměřena na prodej kvalitních stavebních materiálů jak firmám, tak i konečným zákazníkům a v případě potřeby i s dopravou. Jedná se o zdící materiály, tepelné izolace, hutní materiály, malty, lepidla, omítky, obklady a dlažby, dřevěné a plastové okna, vnitřní a venkovní dveře a mnoho dalšího.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.ktsystem.cz