HELLA stínící technika s.r.o.Kvalitní a estetické hliníkové pergoly

V případě, že potřebujete realizovat ve svých prostorách pergolu, požadujte jenom ty nejkvalitnější služby a profesionální přístup. Výsledkem je nejen kvalita, ale také kompletní servis a požadovaný dizajn z kvalitních materiálů. Toto a mnohem více vám poskytne firma HELLA stínicí technika, s.r.o.

Hliníkové pergoly, HELLA stínicí technika s.r.o.

Prodej, poradenství a servis v oblasti systémů stínicí techniky

Když se řekne HELLA, tak jde o firmu, která již od roku 1959 vyrábí a vyvíjí systémy stínicí techniky a další ochrany proti slunci. Hlavní sídlo a výroba se nachází v Rakousku. Firma patří mezi vedoucí evropské výrobce těchto systémů. Ke kvalitním produktům společnosti patří stínicí technika složena z produktů, jako jsou venkovní a vnitřní stínění, žaluzie, rolety, zastínění zimních i letních zahrad, markýzy, pergoly, fasádní stínění, interiérové stínění, atd. Důraz je kladený na kompletní servis, kvalitu a profesionalitu.

Stínicí systémy na míru požadavkům


Hliníkové pergoly na terasu i zahradu

Velkým přínosem výroby a montáže pergol, které firma poskytuje, jsou pergoly hliníkové. Právě materiál hliník přináší nejen kvalitu, ale také elegantní dizajn, různé možnosti používání, odolnost vůči vlivům počasí, nehořlavá konstrukce a mnoho dalších výhod. Ocelová konstrukce je kotvena čelně na stěnu nebo v kombinaci do země. Profil je zajištěný různými svody, aby voda z textilie byla odváděna. Na přání zákazníka je možné instalovat třeba LED osvětlení nebo bodová světla. Vhodné řešení na terasu, zimní i letní zahradu. K dispozici máte hliníkové řešení VENTUR, SINTESI, GHOST, QUATTRO, SHADE, GALLILED, CLOSER.

Pergoly kvalitní a estetické, které splňují účel


Rozšiřte svůj obytný prostor

Funkce pergol není pouze stínicí, ale poskytuje také řešení v praktickém rozšíření obytného prostoru. Terasu nebo zahradu tak můžete využívat nejen v létě, ale třeba i v zimě díky různým prvkům, které umožňuji třeba celkové zakrytí plochy. Vznikne vám tak příjemný a vzdušný prostor, který spojí interiér s exteriérem.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.hella-czech.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Unikátní zástavba oken a stínící technika bez tepelných mostů

Unikátní zástavba oken a stínící technika bez tepelných mostů

Chcete ušetřit čas při projektování staveb, montáži oken a stínící techniky? Pokud máte zájem o jednoduchý a přitom komplexní systém bez tepelných mostů, HELLA TRAV®frame přichází s řešením. Flexibilní a snadno montovatelné jednotky šité vám přímo na míru.

Vydáno 12.12.2016
Moderní stínící technika Vám učaruje svou inteligencí a intuitivností

Moderní stínící technika Vám učaruje svou inteligencí a intuitivností

On-line zařízení dobývají svět a nachází se všude kolem nás. Počítače, mobilní telefony, ale třeba i náramkové hodinky propojené s on-line světem jsou dnes běžnou součástí našich životů. Napadlo Vás někdy, že do kategorie chytrých inteligentních zařízení může patřit i stínící technika? Dálkové ovládání pro stínění domů ONYX, dodávané společností HELLA, je toho důkazem.

Vydáno 03.11.2015
Stínící textilie a předokenní rolety

Stínící textilie a předokenní rolety

Slunce nám dodává energii a rozsvěcuje naše dny. Sluneční paprsky, které se nám dostávají okny do domu, ale nemusí být vždy příjemné. Naštěstí má společnost Hella účinné řešení. A tím jsou stínící textilie a předokenní rolety, které navíc dodají domu nádech originality.

Vydáno 08.01.2015
Ovládáme světlo a stín

Ovládáme světlo a stín

Kde je světlo, je i stín – jemná forma světla. Rozptýlené sluneční paprsky citlivě dotvářejí prostor. Hra stínů je tak krásná a pestrá jako stínící technika od firmy HELLA.

Vydáno 27.03.2013Vydáno 15.11.2017
196 Zhlédnutí
Topováno 19.03.2019