Kupovat kvalitní zahradní a lesní techniku se vyplatí

PATRICK s.r.o. Prodej, opravy zahradní techniky Zlín

Kupovat kvalitní zahradní a lesní techniku se vyplatí

Výhody akumulátorové zahradní techniky

Rozhodujete se mezi zahradní technikou akumulátorovou a benzinovou? Co člověk to jiné zaměření a co vyhovuje jednomu, nemusí se zalíbit druhému. Pokud se rozhodujete, jestli dáte přednost akumulátorové technice před benzinovou, tak vám bude zajisté dobrým rádcem prodejce lesní a zahradní techniky - firma PATRICK s.r.o. Zlín.

Akumulátorová sekačka, PATRICK s.r.o.

Prodejna lesní a zahradní techniky

Firma PATRICK s.r.o., Zlín poskytuje služby v oblasti prodeje lesní a zahradní techniky a nářadí a působení firmy je datované již od roku 1994. Je výhradním prodejcem značek STIHL, VIKING, HONDA, DOLMAR, STIGA, SECO GROUP, FISKARS, BAHCO. Součástí služeb je také záruční a pozáruční servis přímo na prodejně a půjčovna strojů od pil benzinových přes elektrické až po křovinořezy a další sortiment. V sortimentu najdete zahradní a další techniku elektrickou, akumulátorovou i benzinovou.

Prodej, servis i půjčovna nářadí a techniky


Akumulátorová zahradní technika versus benzinová

Pokud se potřebujete rozhodnout, jestli je lepší technika akumulátorová nebo benzinová, tak vám jistě pomůže znát jednotlivé vlastnosti a výhody. Akumulátorová technika je jednodušší na ovládání, má tichý chod, dobře se s ní manipuluje, nemusíte se zabývat kabely, je lehká. Oproti té benzinové má vyšší pořizovací náklady, které se, ale časem vrátí, má záběr do 600m2, na větší plochy je lepší pak benzinová a nevýhodou může být omezená doba provozu. Avšak manipulace s technikou benzinovou je mnohem těžší a časově náročnější. Výhodou akumulátorové techniky je také fakt, že jeden akumulátor můžete využít na více strojů.

Vyberte si svoji vyhovující techniku


Široký sortiment akumulátorové techniky

Ze sortimentu akumulátorové techniky, pro malou i velkou zahradu a profesionální využití, si můžete vybrat akumulátorové sekačky, nůžky, křovinořezy, vyžínače, foukače, pily, atd. Výběr je dle výkonu rozdělený tak, aby si na svoje přišli majitelé zahrad a zahrádek i profesionálové třeba z oboru lesnictví.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.patrick-zlin.cz/

Vydáno 30.11.2017
170 Zhlédnutí
Topováno 18.03.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zahradní technika STIHL a VIKING na podzim

Zahradní technika STIHL a VIKING na podzim
Na podzim je na zahradě opravdu hodně práce. Společnost Patrick s.r.o., autorizovaný prodejce výrobků značek STIHL a VIKING, přichází s podzimní akcí, která potěší profesionály i hobby uživatele.

Kupovat kvalitní zahradní a lesní techniku se vyplatí

Kupovat kvalitní zahradní a lesní techniku se vyplatí
Nakupovat zboží za nejlevnější cenu je snem každého z nás. Málokdy si však uvědomujeme rizika takového nákupu. Výrobky jsou totiž často nekvalitní, a ačkoliv jsme do nich původně investovali jen zlomek peněz, ve výsledku jeho hodnotu mnohokrát přeplatíme kvůli nezbytným opravám. Mnohdy se stane, že ...
PODSTRÁNKY

Zahradní technika

Zahradní technika
Prodej a servis zahradní techniky Stihl, Dolmar a Stiga v prodejně ve Zlíně

Lesní technika

Lesní technika
Lesní technika Stihl, stroje a příslušenství pro těžbu a zpracování dřeva

Půjčovna zahradní a lesní techniky

Půjčovna zahradní a lesní techniky
Půjčovna zahradní a lesní techniky, pronájem strojů a nářadí ve Zlíně
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PATRICK s.r.o. Prodej, opravy zahradní techniky Zlín
WEBOVÁ STRÁNKA
PATRICK s.r.o.
www.patrick-zlin.cz
Adresa

Adresa

Kvítková 248, vchod z ulice Lorencova
Zlín 760 01

patrick.zlin@centrum.cz
+420 724 553 772


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha