AGC Fenestra a.s. závod Hradec Králové
člen AGC GroupVýrobky ze skla jsou moderní, čisté a působí svěžím designem, využijte je jako zábradlí, dveře nebo schody

Zábradlí, dveře, schody to všechno můžete v dnešní době vyrobit ze skla. Sklo je přírodní velice čistý a moderní materiál. Má hned několik velkých výhod. Vypadá velice efektivně a hodí se do jakýchkoliv prostor. Můžete jej použít v moderní domácnosti nebo také do kanceláří a administrativních prostor.

Zpracováním plochého skla, AGC Fenestra a.s. závod Hradec Králové

Neomezené možnosti uplatnění

Naše firma AGC Fenestra a.s. závod v Hradci Králové se zaměřuje na použití skla v různých oblastech. Toužíte si ve své domácnosti vybudovat krásný a vzhledově dokonalý prostor, který bude nejenom moderní, ale bude také oslnivý? Sklo může mít nesčetně variant, a proto jej můžete skvěle tímto způsobem využít.

Sklo může mít mnoho povrchových i jiných úprav


Různé variace

Sklo má mnoho podob. Známe barevné, vzorované, tlusté nebo i reflexní. Každý typ je vždy pevný a odolný, takže pokud si necháte vyrobit zábradlí ze skla, tak se nemusíte bát a můžete ho pořádně chytnout. To samé platí v případě schodů. Tento neobvyklý prvek se často vidí ve velkých a vysokých budovách. Ty jsou buďto komerčního charakteru, různé kanceláře nebo jsou to velké firmy, provozovny, obchody, kulturní domy, které mají skleněné schody a ty jsou pro lidi něčím vyzývavým, výrazným a vždy upoutají pozornost.

Vlastnosti skla a jeho výhodné použití


Nabízíme širokou škálu skleněných aplikací

Zábradlí, dveře nebo schody budou půvabným doplňkem nejen domácností, ale také mohou být dokonalou veličinkou, která doladí k modernosti nejednu kancelář či rodinný dům.

Vydáno 16.11.2017
172 Zhlédnutí
Topováno 15.06.2019