V PRINT, s.r.o.

Tiskový stroj UJV 55-320 Mimaki

V PRINT, s.r.o.Tiskový stroj UJV 55-320 Mimaki

Ve firmě V PRINT, s.r.o. tiskneme profesionálně a rádi. Nyní máme k dispozici jedinečný a unikátní stroj UJV 55-320 Mimaki, který umožňuje velkoformátový tisk v té nejlepší kvalitě.

Stroj UJV 55-320 Mimaki, V PRINT, s.r.o.

Velkoformátová LED UV inkoustová tiskárna - parametry a využití

UJV55-320 Mimaki je nová velkoformátová LED UV inkoustová tiskárna, která přináší nové možnosti pro maloobchod, výstavy a okenní grafiky a mnohé další podobné aplikace. Nyní si sdělíme některé z parametrů. Tisknout můžeme až do šíře 3,2 metrů. Zároveň máme možnost tisknout dvě role současně. Má vysokou rychlost tisku až 110m2/h. Hravě zvládne různé nebo stejné tiskové úlohy, a to na dvou rolích současně. Na dvou samostatných rolích tak můžete mít různé nebo stejné tisky.

Technický a reklamní tisk, který je Vám k dispozici


Kvalitnější a rychlejší tisk pro zákazníky

Průmyslový tisk, sítotisk, reklamní tisk, to všechno zvládneme rychleji a ještě kvalitněji než doposud. Naše firma se v tomto směru neustále vyvíjí a pořád získáváme nové možnosti pro průmyslový i reklamní tisk. Pokud požadujete profesionální tisk ve vysoké kvalitě, pak se musíte spolehnout i na takovéto vysoce vyspělé zařízení, které rozhodně splňuje požadavky těch nejnáročnějších klientů. Tím je UJV 55-320 Mimaki.

Poskytujeme různé služby, vyrábíme technické štítky, etikety a samolepky, panely a zařídíme velkoplošný tisk


Originální a novodobý systém

Celý tento stroj provází novodobý systém, který detekuje a vyřeší jakýkoliv problém s tryskami, a to bez zásahu do tisku. Tento model je známý především svým vysoce hustým tiskem. Navíc LED box osvětluje tištěnou plochu, okamžitě po tisku, takže se můžete ihned podívat na výsledek.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.vprint.cz


Vydáno 20.11.2017
90 Zhlédnutí
Topováno 17.10.2018