Prodej uhlí v oblasti Pohořelice a Brno – venkov

Uhlí, surový materiál, který se v zemi vytvářel miliony let. Jakmile se objevily jeho velké výhody, výhřevnost a možnost topení, pak jsme neváhali a začali uhlí používat v každé domácnosti běžně. V dnešní době je spíše těžko k dostání, avšak možnosti stále existují, například můžete objednávat v uhelných skladech Petr Novák.

Prodej uhlí, Uhelné sklady

S námi je zajištění uhlí na zimu jedna radost

Žádné zbytečné čekání, zdlouhavé vyřizování nebo shánění dovozu, to opravdu nebude potřeba. Snažíme se plně vyhovět všem zákazníkům, a proto je s námi obchodování jedna radost. Celý postup je přitom velice jednoduchý. Stačí zavolat na telefonní číslo a objednat si typ paliva a požadované množství. Můžete nás také navštívit osobně a udělat objednávku. Společně domluvíme veškeré podrobnosti. Jedná se spíše o způsob a termín dodání paliva. Pak už máte skoro vystaráno. My palivo naložíme a dovezeme ho až k Vám domů. Samozřejmě, že je zde možnost, že si pro palivo můžete přijet sami. Před vyjetím ze skladu Vám zatelefonujeme, abyste s námi počítali a mohli se přichystat. Žádné zdlouhavé čekání nebo dlouhodobé vyřizování Vás jinak nečeká. Po převzetí nám palivo uhradíte, a to na základě řádného dokladu, na kterém bude zaúčtováno palivo a dovoz. A máte hotovo, tak jednoduché to může být!

Uhlí, dřevo, koks, brikety, to vše zajistíme a dovezeme až k Vám domů


Těšte se na zimu, my se těšíme s Vámi

Topení na zimu si můžete zajistit předem. Někteří lidé na to myslí už v létě, kdy ještě svítí na obloze sluníčko a je krásně teploučko. Jako pilní mravenečkové si shromažďují své zásoby dopředu, ale jsou také lidé, kteří všechno velice rádi a často nechávají na poslední chvíli, a proto jsme zde také s našimi službami, které Vám vyhoví v jakémkoliv počasí, ať je léto nebo zima. V zimě si uděláte krásně teploučko, zatopíte si v krbu, kamnech nebo kotli a můžete se dívat, jak za okny padá sníh. V našem sortimentu se především nachází uhlí jako hlavní prvek prodeje. Máme však také další druhy, které si můžete objednávat, nebo které si můžete přijet kdykoliv koupit. Prodáváme a dovážíme hnědé uhlí, brikety, černé uhlí, kovářské uhlí, koks, dřevo v pytlích a dřevo na topení. U nás najdete spoustu různých druhů paliv na topení a velice širokou nabídku.

Podívat se můžete na některé druhy výhřevnosti, které poskytují zajímavé informace


Není uhlí jako uhlí

Hnědé uhlí je nejběžnější a nejprodávanější u nás. Hodí se pro topení v domácnostech, má vysokou výhřevnost a je za skvělou cenu. Hned několik výhod, které při koupi převažují. Je vhodné do klasických kotlů. Porovnat si však můžete i jiné druhy. Díky tomu zjistíte, jakou mají výhřevnost a jak si stojí se svými vlastnostmi. Nemusíte se bát, že v zimě zmrznete, stačí zavolat.

Prodej uhlí a dalších paliv v Pohořelicích a v oblasti Brno – venkov


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.uhlinovak.cz

Vydáno 09.03.2018
91 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Uhelné sklady Petr Novák
WEBOVÁ STRÁNKA
Uhelné sklady
www.uhlinovak.cz
Adresa

Adresa

Loděnická
Pohořelice 691 23

prodej@uhlinovak.cz
+420 519 424 415


Najdete nás také zde:

ARES
captcha