Výrobce kuchyní a truhlářství Znojmo, Moravský Krumlov, Pohořelice, Ivančice

Truhlářství Josef Reiter, s. r. o.

Výrobce kuchyní a truhlářství Znojmo, Moravský Krumlov, Pohořelice, Ivančice

Truhlářství Josef Reiter, s. r. o.
Výrobce kuchyní a truhlářství Znojmo, Moravský Krumlov, Pohořelice, Ivančice

Kvalitní nábytek, který splní představy dizajnové i účely praktické, si přeje asi každý. Často však natrefíte na nábytek z hotové výroby, který je hezký, ale není podle vašich přesných představ. A to platí i v případě kuchyní. Pokud máte představu, o kterou nechcete přijít, tak jí svěřte do rukou firmy Truhlářství Josef Reiter, s.r.o. s působením pro Znojmo, Moravský Krumlov, Pohořelice i Ivančice.

Výroba kuchyní, Truhlářství Josef Reiter, s. r. o.

Zakázková výroba kuchyní a dalšího nábytku

Truhlářství Josef Reiter, s.r.o. působí na trhu již od roku 1992. Díky rozšíření výroby a modernizaci se činnost firmy soustřeďuje na truhlářskou zakázkovou výrobu z lamina jako kuchyňské linky, ložnice, vestavěné skříně, obývací stěny, tak i z masivního dřeva a to okna, dveře, nábytek, postele, lavice, stoly, zimní zahrady, zahradní přístřešky, ploty, atd. K výrobě používá firma dvě provozovny a každá je specializovaná na jiný sortiment. Tímto způsobem firma plní rychle, moderně, efektivně a kvalitně požadavky svých zákazníků.

Zakázkové truhlářství a výrobky všeho druhu


Zakázkové kuchyně splňují představy zákazníka

Firma se snaží zakázkovou výrobou kuchyňských linek splnit i ta nejtajnější přání zákazníka. Bere ohled na praktickou část i estetickou. Jako klíč ke kvalitě používá také kvalitní materiál a to od lamina přes masivní dřevo až po akrylová dvířka nebo dvířka MDF. Kromě práce se dřevem truhlářství pracuje také s dalšími materiály pro vybavení kuchyňské linky, jako jsou drátěné systémy, kování, skryté zásuvky a organizéry, osvětlení, dřezy, spotřebiče, atd. V případě kování využívá pouze osvědčené značky Swell, Blum nebo Hettich.

Kuchyně na míru pro kuchařské umění


Pestrý výběr produktů všeho druhu

Díky zakázkové výrobě firmy si můžete nechat udělat na míru, co jen budete chtít. A to nejen nábytek jako postele, stoly, skříně, obývací stěny a další různorodý nábytek, ale také vchodové dveře a vrata, interiérové dveře, HS portál a balkonové dveře, Eurookna, špaletová okna, ploty a pergoly, zimní zahrady, schody a mnoho dalšího co vás jen napadne.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.truhlarstvi-reiter.cz


Vydáno 17.11.2017
74 Zhlédnutí
Topováno 15.03.2018

Výroba kuchyňských linek

Výroba kuchyňských linek

Kuchyňský nábytek na míru, kuchyňské linky moderní, klasické i rustikální

Vchodové a interiérové dveře

Vchodové a interiérové dveře

Bezpečnostní vchodové dveře, protipožární a protihlukové dveře, interiérové dveře

Truhlářství

Truhlářství

Zakázková truhlářská výroba, dřevěný nábytek, zimní zahrady, schodiště, ploty, pergoly, altány